181 - 200 av 264
1...91011...14 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 mars

Klubbad för

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall Bandoulière 65, vintage, monogram canvas, 65x38x32 cm, märkt 8910 A2, år 1990, hänglås, 2 st nycklar, avtagbar axelrem, bruksslitage.

5 600 kr

Utrop: 5 000 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, Ace sneakers, Web grön, röd, vitt läder, stl 5½ ca 38½, bruksslitage.

Utrop: 2 000 kr

Kläder Skor

SKOR, DOLCE & GABBANA, sneakers, tyg, logo D&G, stl 38.

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Long Wallet, vintage, monogam canvas, 19x10 cm, märkt CA4049, år 2009, kort, mynt, sedel, kartong, bruksslitage.

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Bucket Bag, vintage, monogram canvas,27x36x20 cm, guldfärgad beslag, märkt FL0080, år 2000, bruksslitage.

Utrop: 4 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Excursion Bag, vintage, monogam canvas, guldfärgade beslag, 26x32x13 cm, märkt VI1918, år 1998, lås, ej nycklar, bruksslitage.

Utrop: 4 000 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Noé Bag, vintage, monogam canvas, 27x33x19 cm, märkt AR1912, år 1992, bruksslitage,

5 200 kr

Utrop: 3 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Randonnee Bag, vintage, monogam canvas, guldfärgad beslag, 15x36x15 cm, märkt AS1927, år 1997, bruksslitage.

Utrop: 4 000 kr

Accessoarer Övrigt

AXELREM, LOUIS VUITTON, svart skinn, svart tyg, logo Louis Vuitton, silverfärgade spänne, reglarbar, bredd 4 cm.

Utrop: 1 600 kr

Accessoarer Övrigt

AXELREM, LOUIS VUITTON, brunt skinn guldfärgade spänne, reglerbar, bredd 1,5 cm, bruksslitage.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Poche Toilette, monogram canvas, guldfärgad beslag, 25x20x5 cm, märkt SL1013, år 2003, bruksslitage.

2 300 kr

Utrop: 2 500 kr

ÖRHÄNGEN, GIVENCHY, vintage, guldfärgad, svart emalj, 3,5x3,5 cm, clips, vikt 27 g.

400 kr

Utrop: 450 kr

RING, KURT GEIGER, Lips Ring, plast 68%, mässing 25%, glas 7%, röd, vita stenar, stl 18 mm, etui.

Utrop: 300 kr

ARMRING, HEMRÈS, Clic H, vit emalj, silverfärgat spänne, diameter 6 cm, smyckespåse, repig.

2 300 kr

Utrop: 2 300 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, City Steamer, svart läder, guldfärgade beslag, 34x28x13 cm, märkt FO1126, från 2016, lås, nycklar, dustbag, slitage på läder, repor på läder.

Utrop: 16 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, FENDI, monogam FF, tyg, svart skinn, 18,5x10 cm, kort, mynt, sedel, dustbag, kartong, bruksslitage.

Utrop: 1 400 kr

Accessoarer Agendor

FODRAL, LOUIS VUITTON, svart skinn, 22x18 cm, märkt CA4134, år 2014, gravyr C.D, dustbag, kartong.

Utrop: 3 000 kr

VÄSKA, RALPH LAUREN, rött lackskinn, silverfärgade beslag, 26x15x7 cm, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 3 500 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, SAINT LAURENT, brunt läder, guldfärgat spänne, längd 100 cm, bredd 4 cm, slitage på läder.

425 kr

Utrop: 450 kr

SOLGLASÖGON, TOM FORD, Olivier, TF, 236, 52Q, 58 15, 145, melerade bågar, bruna glas, etui

Utrop: 1 000 kr