81 - 100 av 280
1...456...14 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 15 februari

Klubbad för

Accessoarer Bälten

BÄLTE, MAXMARA, vinrött, brunt läder, svart spänne, stl S, längd 68-78 cm, bredd 4 cm,

Utrop: 1 300 kr

Accessoarer Övrigt

ARMBAND, SOPHIE BY SPOIHE, svart läder, guldpläterat sterlingsilver 925, justerbar längd.

Utrop: 600 kr

ARMRING, SOPHIE BY SOPIHE, Knot Cupp, guldpläterat sterlingsilver 925, diameter 6 cm.

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Agendor

AGENDA, LOUIS VUITTON, monogram canvas, guldfärgade beslag, compact 2024, 14x10 cm, märkt CA0121, år 2011, kort, sedel, dustbag, kartong.

1 700 kr

Utrop: 1 700 kr

Accessoarer Slipsar

SLIPS, HERMÈS, 100% siden, orange, grå, bredd 8 cm.

1 100 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKA, PRADA, Galleria Bag Large, beige saffiano läder, guldfärgade beslag, 35,5x26x16,5 cm, dustbag, kartong, mindre fläckar, små fläckar på foder, bruksslitage.

Utrop: 7 500 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, MATTHEW WILLIAMSON, 192X136 cm, svart, grå, rosa, blå.

Utrop: 350 kr

Accessoarer Scarves

HALSDUK, BURBERRY, 100% ull, 70x168 cm, rutig, benvit, brun, beige, ett hål, en lagning.

Utrop: 1 700 kr

SOLGLASÖGON, CALVIN KLEIN, CK18534S, 310, 56 18, gröna bågar, svarta glas.

Utrop: 700 kr

SOLGLASÖGON, POLO RALPH LAUREN, Wimbledon, 4121, 510/12, 51 19, svarta bågar, grön, gula glas.

650 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, guldfärgade beslag, 15x10 cm, märkt CA1174, år 2017, kort, sedel, mynt.

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

VÄSKA, MULBERRY, Alexa Bag, svart läder, mässingfärgade beslag, 32x20x10,5 cm, avtagbar axelrem, dustbag, bruksslitage.

3 600 kr

Utrop: 4 000 kr

VÄSKA, MULBERRY, vintage, Tote Bag, svart scotchgrain, brunt läder, 24x29x11 cm, bruksslitage.

2 600 kr

Utrop: 1 000 kr

VÄSKA, PROENZA SCHOULER, Small Pipe Bag, rött läder, guldfärgade beslag, 21x28x13 cm, dustbag, made in Italy.

Utrop: 6 300 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, Speedy 30, oblique monogram, vinrött tyg, vinrött läder, guldfärgade beslag, 30x25x17 cm, bruksslitage.

3 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Kläder Skor

SKOR, GUCCI, GG Wool Ankle Boots, beige ull, GG, spänne Web grön, röd, guldfärgade beslag, stl 38, märkt 578585, klack 6 cm.

3 300 kr

Utrop: 2 700 kr

Kläder Skor

SKOR, LOUIS VUITTON, sneakers kilklack, svart läder, svart mocka, monogram, stl 37½, märkt GO 1103, bruksslitage.

Utrop: 2 000 kr

Kläder Skor

SKOR, LOUBOUTIN, Boots, svart skinn, silverfärgad kedja, stl 38, sula 4 cm,

Utrop: 2 400 kr

Kläder Skor

SKOR, GIUSEPPE ZANOTTI, boots, svart läder, guldfärgade beslag, stl 38, bruksslitage.

Utrop: 2 000 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0876SA, 002, 59 18, 135, melerade bågar, bruna glas, dustbag, etui.

Utrop: 1 800 kr