Avslutad | Fashionabla – Torsdag 15 februari
Accessoarer Bälten
BÄLTE, MAXMARA, vinrött, brunt läder, svart spänne, stl S, längd 68-78 cm, bredd 4 cm,
Accessoarer Övrigt
ARMBAND, SOPHIE BY SPOIHE, svart läder, guldpläterat sterlingsilver 925, justerbar längd.
ARMRING, SOPHIE BY SOPIHE, Knot Cupp, guldpläterat sterlingsilver 925, diameter 6 cm.
Accessoarer Agendor
AGENDA, LOUIS VUITTON, monogram canvas, guldfärgade beslag, compact 2024, 14x10 cm, märkt CA0121, år 2011, kort, sedel, dustbag, kartong.
VÄSKA, PRADA, Galleria Bag Large, beige saffiano läder, guldfärgade beslag, 35,5x26x16,5 cm, dustbag, kartong, mindre fläckar, små fläckar på foder, bruksslitage.
Accessoarer Scarves
HALSDUK, BURBERRY, 100% ull, 70x168 cm, rutig, benvit, brun, beige, ett hål, en lagning.
SOLGLASÖGON, POLO RALPH LAUREN, Wimbledon, 4121, 510/12, 51 19, svarta bågar, grön, gula glas.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, guldfärgade beslag, 15x10 cm, märkt CA1174, år 2017, kort, sedel, mynt.
VÄSKA, MULBERRY, Alexa Bag, svart läder, mässingfärgade beslag, 32x20x10,5 cm, avtagbar axelrem, dustbag, bruksslitage.
VÄSKA, MULBERRY, vintage, Tote Bag, svart scotchgrain, brunt läder, 24x29x11 cm, bruksslitage.
VÄSKA, PROENZA SCHOULER, Small Pipe Bag, rött läder, guldfärgade beslag, 21x28x13 cm, dustbag, made in Italy.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, Speedy 30, oblique monogram, vinrött tyg, vinrött läder, guldfärgade beslag, 30x25x17 cm, bruksslitage.
Kläder Skor
SKOR, GUCCI, GG Wool Ankle Boots, beige ull, GG, spänne Web grön, röd, guldfärgade beslag, stl 38, märkt 578585, klack 6 cm.
Kläder Skor
SKOR, LOUIS VUITTON, sneakers kilklack, svart läder, svart mocka, monogram, stl 37½, märkt GO 1103, bruksslitage.