Avslutad | Allmänna – Tisdag 26 mars
Klubbad för
Medaljer Ordenstecken
RIDDARSTECKEN, förgyllt silver, Vita Rosens Orden, emalj, Finland, även en släpa med två miniatyrer, total vikt 42,7 g.
ARMRING, Silver, Wien, 1900-talets första hälft, bredd 17 mm, innerdiameter 69 mm, vikt 30,3.
ENSTENSRING, 18K vitguld, briljantslipad diamant ca 0,09 ct, ca W/VS, stl 17,25 mm, vikt 1,9 g, visst slitage på ringskenan.