Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 januari
Accessoarer Scarves
SCARF, CHRISTIAN DIOR, 100% siden, 76x76 cm, oblique monogram, vinröd, vit, tråddragning.
ARMBAND, BALANCIAGA, svart läder, guldfärgade beslag, längd 16-19 cm, bredd 1,5 cm, dustbag, ask, kvitto från 2015.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, brunt skinn, mässingfärgade beslag, 13x10 cm, kort, mynt, sedel, ask.
SOLGLASÖGON, PRADA, DP2310633, svarta bågar, guldfärgade bågar, bruna glas, etui.
ARMBAND, HERMÈS, Pousse Pousse, ljust orange läder, spänne i gulmetall, ca 17cm, originalask.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Poche Toilette NM Toiletry Bag, monogram canvas, guldfärgade beslag, 25x20x5,5 cm, märkt DU4187, år 2015, dustbag, små fläckar på foder, några fläckar på canvas, slitage.
VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, brunt läder, guldfärgade beslag, 24x16x6 cm, dustbag.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Neverfull GM, Murakami Edition, monogram canvas, guldfärgade beslag, 40x31x20 cm, märkt SL1021, år 2001, bruksslitage, skador på canvas, fläckar på foder.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Bucket Bag, vintage, monogram canvas, guldfärgade beslag, 23x25x16 cm, märkt AR0927, år 1997, bruksslitage, slitage på foder.
VÄSKA, GUCCI, Hobo Bag, monogram GG, beige tyg, brunt läder, guldfärgade beslag, 39x25x10 cm, märkt 189833- 493492, slitage på hörnen, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Mirabeau, Epi svart, svart läder, silverfärgade beslag, 32x22x13 cm, märkt SN2141. år 2011, bruksslitage.
VÄSKA, GUCCI, Python Soho Bowler Bag, svart, guldfärgade beslag, 28x17x8 cm, dustbag, slitna hörn, lätt slitage invändigt.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, ROSE & BORN, beige läder, flätad, silverfärgat spänne, längd 95 cm, bredd 3,5 cm.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Houston, Monorgam Vernis Leather, olivgrön, 29x24x14 cm, märkt LW0010, år 2000, fläckar på lacken, slitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Houston Bag, monogram vernis, gul, läderhandtag, 29x24x15 cm, märkt TH0968. år 1998, bruksslitage.