Avslutad | Fashionabla – Torsdag 18 januari
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Les Voitures a Transformation, Franqoise De La Perriere, 100% siden, 86x86 cm, svart vit, fläckar, tråddragning, ask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Springs, Philippe Ledoux, 100% siden, 86x88 cm, blå, vit, gul, röd, fläck, tråddragning.
CLUTCH, BURBERRYS, svart skinn, rutigt tyg, guldfärgade beslag, 26x19 cm, kartong.
VÄSKA, BURBERRYS, vintage, brunt läder, guldfärgade beslag, 24x18x4 cm, dustbag, kartong, slitage på läder, bruksslitage.
VÄSKA, BURBERRYS, vintage, blått läder, guldfärgade beslag, 16x17x5 cm, kartong, slitage på läder, bruksslitage.
VÄSKA, BURBERRYS, vintage, ljusbrunt läder, guldfärgade beslag, 24x19x6 cm, bruksslitage, dustbag, kartong.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, CHRISTIAN DIOR, beige läder, två remmar, guldfärgad spänne, logo CD, stl S, längd 80 cm.
VÄSKA, CHANEL, Boy Bag, marinblått läder, flätat läder, silverfärgad beslag, 20x13x6 cm, hologrammärkt 21536985, år 2015-2016, dustbag.
LOUIS VUITTON, VÄSKA, Twist MM, svart epi läder, guldfärgade beslag, 23x17x9,5 cm, märkt FL0169, år 2019, dustbag, repigt lås, några få svaga repor på väskan.
Kläder Skor
SKOR, SERGIO ROSSI, pumps, svart skinn, stl 38, klack 8,5 cm, platå 1,5 cm, skopåse, kartong.
Kläder Skor
SKOR, STUART WEITZMAN, pumps, svart präglat läder, stl 38, klack 9 cm, platå 2 cm, skopåse, kartong.
VÄSKA, CARTIER, Marcello De Cartier, svart läder, 44x23x13 cm, slitage på hörn, dustbag.