741 - 760 av 783
1...37383940 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 november 2023

Klubbad för

Kedja Venezia 18K vitguld 4,8g längd: 45,5cm bredd: 1mm

Utrop: 3 600 kr

Kedja Venezia 18K 5,5g längd: 50cm bredd: 1mm

Utrop: 4 100 kr

Ring 18K vitguld 6,6g Ø15½ med diamanter 7xca0,10ct gravead

8 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Musikinstrument Träblås

Tvärflöjt Pearl Flute PF--501 snr. 59315 i fodral.Ej visning

Utrop: 700 kr

Elgitarr ESP Ltd Deluxe, Viper 1000, Seymour Duncan mickar, Korea, snr. W0608500, lack och stötskador mjukt fodral.Ej Visning

3 200 kr

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K 0,8g Höjd: 17mm Bredd: 13mm, Hjärta

Hänge 18K 0,3g Höjd: 21mm, Delfin med sten

Hänge 18K 0,6g Höjd: 12mm Bredd: 10mm, "Tro, hopp & Kärlek"

Hänge 18K 0,6g Höjd: 16mm Bredd: 13mm, Hjärta med bokstaven P

Hänge 18K 0,3g Höjd: 9mm Bredd: 12mm, Hjärta med sten

Kedja Singapore 18K 1,3g Längd: 45,5/50cm Bredd: 1mm

Parti Guld 18K 6,2g, skadat

Utrop: 3 500 kr

Parti Guld 23K 4,1g, skadat

Utrop: 2 900 kr

Armring 18K 59,2g Ø60mm, öppningsbar med blå emalj

28 500 kr

Utrop: 34 000 kr

Halssmycke Georg Jensen, kedja ankar med hänge Fusion trefärgat med diamanter 3xca0,015ct 4xca0,01ct 18K 5,1g

7 100 kr

Utrop: 5 200 kr

Gerd Göran (1892–1999), Oljemålning, Maskrosboll, signerad, 40x49cm i ram, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Rolex OP GMT master II, herrur stål/guld 40mm, automatisk, safirglas, ref.nr. 116713LN, snr V302171, oysterlänk stål/guld med viklås ref.nr. 78203PJ, cert-09, två extra länkbitar, box- trasiga gångjärn

116 000 kr

Utrop: 138 000 kr

Orkestergitarr Levin 1947, snr. 106828, lack och stötskador, lagad vid halsinfästningen, spricka i kroppen, mjukt fodral, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

3 900 kr

Utrop: 4 200 kr

Macbook Air 13, 2017, modell A1466 snr. FVHX2EDFJ1WK, processor Intel Core i5, RAM minne 8GB, Lagring (SSD) 120GB, Intel HD Graphics 6000, repigt chassi, laddare. i originalkartong , Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kap

Utrop: 5 200 kr

Kamera Hasselblad H5D-40 snr.SG35008909, Objektiv Hasselblad 100mm f2,2 snr.7DSC10610 motljusskydd fodral, Objektiv HC 50-110mm snr. 7GSP11475 motljusskydd, 2 Batteriladdare BCH-2, 1 Extra Batteri nr 3043356, kameraryggsäck

Utrop: 45 000 kr