Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 310

Varunr: 1 988 034

Smycken

Armring

CARTIER, armring, Love Bracelet, 18K guld, serienr F5763, stl 17, vikt 32,8 g, skruvmejsel, originaletui, lagning, bruksslitage.

46 000 kr

Klubbad till budgivare: 260324

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.