1701 - 1720 av 1 860
1...858687...93 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2023

Klubbad för

GEORG JENSEN, Ljusstake, "Ambience", 20,5cm nyskick i kartong Masterpieces, Magnus Stephensen.

350 kr

Utrop: 300 kr

George Jensen Copenhagen ljusstake tvåarmad höjd:17,5cm nyskick i kartong

600 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Gant

Gant armbandsur nr 7057 quartz dag datum 24 timmarsvisning 5ATM. stållänk med viklås liten repa kl11

Utrop: 425 kr

Klockor Candino

Candino armbandsur manuell antichoc datum 26mm flexarmband

25 kr

Utrop: 50 kr

Färgsprutsystem Wagner W 590 Flexio nytt i väska nypris ca 2300:-

750 kr

Utrop: 600 kr

Kläder Skor

Moncler boots st.40 lite smårepor annars i gott skick med extra skosnören i kartong

Utrop: 1 500 kr

Kläder Skor

Tod's kängor i svart läder st.40 lite smårepor med dustbag nypris ca 9200:-

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Kläder Skor

Gummistövlar Dolce Gabbana st.40 leopardmönster lila slitna undersidor, repor på inne och yttersidor samt på fot och innesulor

100 kr

Utrop: 800 kr

Kläder Skor

Burberry gummistövlar med läderskaft st.40 nedgången undersula repiga på foten, defekt söm på baksida höger stövel samt slitage på lädret på framsida skaft (höger och vänster)

Utrop: 1 100 kr

Laptop HP elitebook 840 G3 win 10 pro core i5 256 SSD 8Gb Ram strömkabel snr 5cg73655xn

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Armband Thomas Sabo S925 26,5g 17cm bredd: 6mm med 7st berlocker

450 kr

Utrop: 500 kr

Parti guld 18K 2,9g skadat defekt

Utrop: 1 700 kr

Kedja med hänge 18K 2,8g 44,5cm med springring

Utrop: 2 200 kr

Armring 21K 12g Ø65mm

6 600 kr

Utrop: 7 800 kr

Armring 21K 11,7g Ø65mm

6 400 kr

Utrop: 7 700 kr

Armring 21K 12,2g Ø65mm

6 500 kr

Utrop: 7 800 kr

Armring 21K 11,7g Ø65mm

6 400 kr

Utrop: 7 700 kr

Armring 21K 11,9g Ø65mm

6 500 kr

Utrop: 7 800 kr

Armring 21K 11,6g Ø65mm

6 300 kr

Utrop: 7 600 kr

Parti guld 18K brv 8,2g skevt med sten

Utrop: 4 400 kr