Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2023
Klubbad för
GEORG JENSEN, Ljusstake, "Ambience", 20,5cm nyskick i kartong Masterpieces, Magnus Stephensen.
Klockor Gant
Gant armbandsur nr 7057 quartz dag datum 24 timmarsvisning 5ATM. stållänk med viklås liten repa kl11
Kläder Skor
Gummistövlar Dolce Gabbana st.40 leopardmönster lila slitna undersidor, repor på inne och yttersidor samt på fot och innesulor
Kläder Skor
Burberry gummistövlar med läderskaft st.40 nedgången undersula repiga på foten, defekt söm på baksida höger stövel samt slitage på lädret på framsida skaft (höger och vänster)
Laptop HP elitebook 840 G3 win 10 pro core i5 256 SSD 8Gb Ram strömkabel snr 5cg73655xn