1421 - 1440 av 1 860
1...717273...93 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2023

Klubbad för

Figurin Utter Lisa Larson för WWF höjd: 21cm

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Muminmugg Arabia höjd: 8cm

Utrop: 150 kr

Pokal Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda höjd: 16cm Ø: 15,3cm ej signerad

400 kr

Utrop: 475 kr

2 Pokaler Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda Artist Collection höjd: 19-19,5cm signerade

500 kr

Utrop: 600 kr

Ljusstake Celeste Design Anne Nilsson Orrefors höjd: 30cm, nagg på ljushållaren, signerad

350 kr

Utrop: 50 kr

4 Koppar med 5 fat Tulipa Ulrica Hydman-Vallien höjd: 7cm, ett fat med nagg

Utrop: 150 kr

Kedja Cordell 8g 45,7g bredd: 2mm med karbinhake

Utrop: 5 900 kr

Örring en udda skadad 14K 0,4g

Utrop: 150 kr

Parti guld 18K 0,3g defekt med sten

Utrop: 175 kr

Ring 18K 2,2g skev skadad

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Armband Figaro 18K 5,6g ihålig bucklig

Utrop: 3 100 kr

Parti guld 18K 8,4g defekt graverat

Utrop: 4 600 kr

Parti silver brv 70,6g skadat defekt med sten

450 kr

Utrop: 550 kr

Parti silver S830 228,2g diverse skedar

Utrop: 1 600 kr

Certina Waterking 215, stål/doublé, 32mm, manuell, plexiglas repigt, graverad baksida, defekt läderarmband (endast ena sidan finns)

375 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Atlantic

Atlantic Världsmästarur incabloc 21 Jewels Ø35mm manuell repigt plastglas med sprickor, defekt armband

600 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Atlantic

Atlantic Världsmästarur Jet-Super incabloc 21 Jewels Ø35mm manuell repigt plastglas, defekt flexiarmband

450 kr

Utrop: 250 kr

Klockor Eterna

Eterna armbandsur 18K brv 17,1g Ø23mm graverad baksida, datum, quartsur i behov av nytt batteri, armband i läderimitation

2 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver brv 22,9g defekt graverat med sten

125 kr

Utrop: 150 kr

Armband Bismarck S925 brv 14,7g 19cm bredd: 5mm med 5st berlocker varav en med lite färgskav, springring

Utrop: 300 kr