Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2023
Klubbad för
Ljusstake Celeste Design Anne Nilsson Orrefors höjd: 30cm, nagg på ljushållaren, signerad
Certina Waterking 215, stål/doublé, 32mm, manuell, plexiglas repigt, graverad baksida, defekt läderarmband (endast ena sidan finns)
Klockor Atlantic
Atlantic Världsmästarur incabloc 21 Jewels Ø35mm manuell repigt plastglas med sprickor, defekt armband
Klockor Atlantic
Atlantic Världsmästarur Jet-Super incabloc 21 Jewels Ø35mm manuell repigt plastglas, defekt flexiarmband
Klockor Eterna
Eterna armbandsur 18K brv 17,1g Ø23mm graverad baksida, datum, quartsur i behov av nytt batteri, armband i läderimitation