Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2023
Accessoarer Övrigt
Solglasögon, Ray Ban, Modellnr: RB 8313, 002, 61¤13, 140 3N, kolfiber, i fodral, bruksskick, slitage
Dvd-spelare, Philips, Modell: DVDR3480/58, Snr: VN1B0729002673, med fjärrkontroll och bruksanvisning
Visa varaMusikinstrument Övrigt
Mikrofon, AKG by Harman D12 VR Reference Kick-Drum Microphone, Snr: 004873, i kartong
Bashögtalare MDS 10#, Bilstereo Panasonic OQ-C1405n, Snr: 8ECJAG1150712, bruksskick
Visa varaKlockor Boss
Hugo Boss, herrur, quartz, 43mm, Modellnr: HB.297.1.34.3101, roséfärgat stål, mesharmband, Snr: 8.355.896, kronografer, i ask med manual och tagg, nyskick med skyddsplast kvar
Mobiltelefon, Samsung Xcover 271, IMEI:359378043732707, med laddare och hörlurar, i kartong, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A
Visa varaElektronik Telefoner
Mobiltelefon, Samsung Galaxy A21S, SM-A217F/DSN, IMEI: 352792440329900, Snr: R58N729CR5F, med laddare och hörlurar, i låda, Visas och hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A
Visa varaElektronik Övrigt
Navigator, Garmin Nuvi40, i box med tillbehör, Visasoch hämtas på Sefina Örebro, Östra Bangatan 42A
Visa varaAccessoarer Övrigt
Solglasögon, Louis Vuitton, Waimea, Färg: Black Gun, Z1082E, i tygpåse och fodral, med kvittokopia
Myntliknande föremål 5st S999 156,3g (5 dollars Elizabeth II 2015 Canada, Krugerrand South Africa 2022, 2 Pounds Elizabeth II Brittannia 2023, 1 Dollar Elizabeth II Australia 2021, 1 Dollar Liberty 2019) i plastfodral
Karaff med propp, Orrefors, "Street", design: Jan Johansson, höjd: 30cm, Refnr: JJ6540683