941 - 960 av 1 860
1...474849...93 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2023

Klubbad för

Hänge 18K 5,0g höjd inkl ögla: 13mm bredd: 8mm

Utrop: 4 000 kr

Hänge 18K 1,0g höjd inkl ögla: 9mm bredd: 4mm

Utrop: 800 kr

Hänge 18K 0,8g höjd inkl ögla: 18mm bredd: 8mm

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 1,7g höjd: 19mm bredd: 18mm med diamanter 6xca0,005ct 1xca0,0025ct

Utrop: 1 400 kr

Kläder Skor

Louis Vuitton, Runaway Sneakers, Färg: Noir, Storlek 43, Refnr: 1A8KJ8, bruksskick, extra skosnören, i box med kvittokopia Maj-2022

3 400 kr

Utrop: 3 100 kr

Parti guld 18K 56,9g defekt

Utrop: 32 000 kr

Fickur 18K, 49mm, 2 boetter, en i oädel metall, går ej dra ut krona, bucklor

6 800 kr

Utrop: 7 000 kr

Parti guld 18K 8,7g med sten, monogram, defekt

Utrop: 4 400 kr

Parti guld 18K 31,3g defekt, gravyr

Utrop: 17 600 kr

Örhängen ett par 18K 1,2g Ø19mm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Örhängen ett par 18K 1,1g höjd: 11mm bredd: 9mm

Utrop: 900 kr

Mynt, silver, 5 Kronor, Gustaf IV Adolf, 1882-1962, Litteratur, Vetenskap, Konst

Utrop: 75 kr

Mynt 2kr 1931 Gustaf V, Sveriges Konung med Folket för Fosterlandet

25 kr

Utrop: 50 kr

Mynt S830 27,0g All offentlig makt i Sverige utgår från folket, 50kr

Utrop: 200 kr

Armband 14K 4,9g 19cm bredd: 5,5mm

Örhängen ett par 14K 5,0g Ø40mm

Parti guld 18K 15,7g med stenar, defekt

Parti silver S925 36,4g med stenar slitet

Utrop: 250 kr

Hänge med kedja i tyg S925 24,9g höjd: 74mm bredd: 50mm

Utrop: 600 kr

Kedja Pansar S925 37,9g längd: 51cm bredd: 6mm

Utrop: 600 kr