Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2023
Klubbad för
Hänge S925 1,6g höjd: 25mm bredd: 11mm, med sten, sliten förgyllning
Visa varaKlockor Fickur
H.J Berg, fickur, silver S800, 52mm, två boetter, bucklor, slitage, lös krona, defekt