901 - 920 av 1 860
1...454647...93 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 31 oktober 2023

Klubbad för

Ring 18K 3,6g Ø17¾ med diamanter 14xca0,01ct

Örhängen ett par 18K 2,4g höjd: 13mm med camé

Parti guld 18K 9,2g med stenar och camé, defekt

Kedja Pansar S925 49,9g längd: 51,5cm bredd: 8mm

Parti silver S925 17,3g defekt

Hänge S925 2,6g höjd inkl ögla: 38mm bredd: 19mm Krucifix

Kedja S925 7,1g längd: 51cm bredd: 3mm

Kedja Pansar S925 1,9g 36,5cm bredd: 1mm

Armband Pansar S925 20,3g längd: 21cm bredd: 8mm

Hänge S925 1,6g höjd: 25mm bredd: 11mm, med sten, sliten förgyllning

Hänge S925 3,2g höjd inkl ögla: 30mm bredd: 17mm med sten

Kedja Pansar S925 5,8g längd: 45,5cm bredd: 2mm

Kedja Pansar S925 34,0g 55,5cm bredd: 5,5mm, lätt skev länk

Utrop: 550 kr

Armband Ärtlänk S925 6,7g längd: 19-20cm bredd: 4mm

Utrop: 150 kr

Armband Pansar S925 12,9g längd: 22,5cm bredd: 6mm

Utrop: 300 kr

Armband Pansar S925 22,9g längd: 22,5cm bredd: 7mm

Utrop: 400 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 22,3g 44,5cm bredd: 4-8,5mm

Utrop: 16 400 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 10,3g längd: 42,5cm bredd: 3-6mm

Utrop: 7 600 kr

H.J Berg, fickur, silver S800, 52mm, två boetter, bucklor, slitage, lös krona, defekt

125 kr

Utrop: 75 kr

Kedja Ormlänk S925 11,2g defekt

Utrop: 100 kr