Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023
Klockor LIP
Rolex Submariner stål/guld 40mm automat safirglas, Fliplocklänk ref.nr. 16613 snr.F029888 medextra länkbit, cert -03, box, ytterkartong
Rolex Datejust stål med vitguldsring, 26mm, automatisk, ref.nr.69174 snr. L424101 skadat safirglas, jubileelänk sliten, med certifikat -92, box
Hermes Arceau ref.nr. AR5710a snr. 2828390 Ø38mm quartz safirglas datum med läderarmband i box
Smartwatch Apple series 7, 45mm aluminium case ej orginalarmband/slitet refA2478 med laddare i karton
Visa varaElektronik Övrigt
Actionkamera GoPro Hero 10 bundlemed gopro sticka laddare och två batterier i väska
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgitarr Jaguar Fender snr. A034790 Japan bruksskick/liten spricka vid hals i fodral, ej visning
Handväska Givenchy Antiagona small bag MPc1107 34x24x17 med axelrem, mindre slitage, något missfärgad, trög dragedja
Visa varaKläder Skor
Sandaler ett par Isabel Marant Jelson stl 40, mindre bruksslitage sula undersida
Visa varaKläder Skor
Sneakers Christian Louboutin Spikes stl 38, glittriga med nitar, med dustbag
Visa varaKläder Skor
Sneakers Jimmy Choo stl.38, Miami silver fine glitter, något smutsig undersida, med dustbag
Visa varaKläder Skor
Skor ett par Fendi Sock Sneakers stl 37, sprickor i gummihäl, flagnad färg, något smutsig undersida, med dustbag
Visa varaKläder Skor
Sadaler ett par Louis Vuitton, Lock It Flat Mules, stl 39, något sliten undersida, med chanel dustbag
Visa varaKläder Skor
Klackskor Christian Louboutin, So Kate, stl 39, sliten undersida, med L/R dustbags
Visa varaKläder Skor
Sneakers Christian Louboutin, stl 38½, SNR 0633117330025, med swarowski kristaller, smutig undersida, i tygpåsar
Visa varaKläder Skor
Sandaler Chanel, SNR BG35603, stl 38, med chanel dustbags och chanel kartong, något sliten undersida