81 - 100 av 1 296
1...456...65 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 1 november 2023

Klubbad för

Äggkoppar 6st Iittala Origo

150 kr

Utrop: 200 kr

Vas Rörstrand Sevilla Carl-Harry Stålhane höjd8,5cm

Utrop: 375 kr

Vas Bo Fajans nr4502 höjdca10cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Snapsglas 2st Skruf/Lasse Åberg

Utrop: 50 kr

Skål på fot Iittala Marimekko höjd 11,5cm

Utrop: 125 kr

Skål Kosta Boda Ulrica Hydman Vallien Ø8,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Grafiskt blad akvarell sign M Grecke (samtida) motiv 29,5x21,5cm inramad.Ej visning

225 kr

Utrop: 275 kr

Grafiskt blad Paris sign.Marius Girard motiv 19x24,5cm inramad.Ej visning

Utrop: 275 kr

Grafiskt blad Fartyg sign Harald Lindberg (1901-1976) 266/310 motiv 33x50cm inramad 52x67cm Ej med på visning, betalas på Kaplans, hämtas på Gullmarsplan

Utrop: 275 kr

Etsning på pannå Fiskegubbar Roland Svensson 25,5x18cm.Ej visning

Utrop: 275 kr

Kedja 18K 14,8g 50,5cm bredd 4mm vitguld Ankarlänk

Utrop: 10 800 kr

Armband 18K 5g 18,5cm bredd 4mm Bismarck

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Kedja 18K 2,9g 52,5cm Pansar

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 2,9g graverad

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 5g skadad

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K 1,5g Ø16 med diamant ca0,01ct

Utrop: 1 200 kr

Kedja 18K 10,7g skadad

Utrop: 6 000 kr

Armband 14K 9,5g 21,5cm bredd 7mm

Utrop: 4 100 kr

Ring 18K 5,7g Ø21

Utrop: 3 300 kr

Kedja 18K 5,9g skadad

Utrop: 3 300 kr