1561 - 1580 av 2 242
1...787980...113 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 oktober 2023

Klubbad för

Hänge hjärta 18K 0,2g höjd: 7mm bredd: 6mm

150 kr

Utrop: 150 kr

Parti guld 18K brv 1,8g skadat, med stenar

Utrop: 900 kr

Kedja Venezia 9K längd: 41,5cm bredd: 1mm

Utrop: 600 kr

Ring 18K brv 1,4g Ø17½ med sten

Utrop: 950 kr

Ring 18K brv 1g Ø18 med sten

Utrop: 700 kr

Ring 18K brv 1,3g Ø17¼ med diamant 1xca0,01ct

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 18K 23,8g trasigt, gravyr

11 000 kr

Utrop: 13 200 kr

Armband 18K 1,4g längd: 15,5cm bredd: 2mm med en berlock hjärta

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K Ø21½ 6,4g små repor

Utrop: 5 100 kr

Del av örhänge 14K 0,5g höjd: 6mm, bredd: 1mm

Utrop: 225 kr

Kedja Pansar 18K 15,4g längd: 49,5cm bredd: 5mm

Utrop: 11 200 kr

Armring 925S brv 34g bredd: 26mm innermått: 17cm med stenar, skador, bucklor

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K 10,6g gravyr

Utrop: 5 900 kr

OMEGA, Seamaster Professional (300m/1000ft), Chronometer, Serie nr: 80998637, herrur, 41 mm, stål, automat, safirglas, datum, heliumventil, originallänk , viklås, ej cert, ej box

18 200 kr

Utrop: 19 200 kr

Stopper 9K 0,1g

Utrop: 50 kr

Parti Guld 18K 8,7g graverat, slitet, innehåller diamanter 1xca0,04ct, 2xca0,005ct, samt sten

Utrop: 4 800 kr

Hänge S925 0,8g höjd: 20mm bredd: 16mm med sten

25 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 44,6g slitet

Utrop: 375 kr

Parti guld 18K 15,4g defekt, graverat, innehåller gravyr, stenar, vitguld och små diamanter

Utrop: 8 600 kr

Collier Bismarck 18K 10,0g längd: 43,5cm bredd: 3-6mm

Utrop: 7 200 kr