601 - 620 av 650
1...30313233 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 oktober 2023

Klubbad för

Hänge 18K nalle 0,4g höjd: 14mm

250 kr

Utrop: 300 kr

Hänge 18K ängel 0,3g höjd: 13mm

Utrop: 250 kr

Vas, Iittala Aalto, design Alvar Aalto, klarglas, höjd 25cm

700 kr

Utrop: 550 kr

Vas, Iittala Alvar Aalto Collection, design Alvar Aalto, klarglas, höjd 18cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Vas, Iittala Alvar Aalto Collection, design Alvar Aalto, färg Riobrun, höjd 18cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Vas, Iittala Alvar Aalto collection, design Alvar Aalto, färg Riobrun, höjd 18cm

Utrop: 425 kr

Skål på fot Iittala Miranda, designer: Heikki Orvolas, klarglas, höjd: 14cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Skål på fot Iittala Miranda, designer: Heikki Orvolas, färg: pomerans, höjd: 14cm

175 kr

Utrop: 200 kr

Skål Iittala Alvar Alto, design Alvar Aalto, grå, höjd: 7,5cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Skål Iittala Alvar Alto, design Alvar Aalto, linne, höjd: 7,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

SKål Georg Jensen Bloom Tall, Design: Helle Damkjaer, rostfritt stål, bredd: 22x14cm höjd: 11,2 cm

450 kr

Utrop: 425 kr

Kedja Pansar 18K 7,3g längd: 44,5cm, bredd: 2mm

Utrop: 5 300 kr

Klackring 18K 3,1g Ø15¾ graverad

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Cauny damur 18K brv 9,6g manuell, plexiglas, läder

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K/S925 brv 6,0g Ø17¾ graverad

Utrop: 2 800 kr

Kedja Pansar 18K 106,1g längd: 50,5cm, bredd: 8mm

Utrop: 66 000 kr

Armband Bismarck 18K brv 15,2g längd: 19,5cm, bredd: 5,5mm, med två berlocker, säkerhetskedja

Albin Amelin (1902-1975), Olja på pannå, "Kravall" signerad och daterad Amelin 63, 86x113cm, i ram, pannån släpt från ramen, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

4 300 kr

Utrop: 4 600 kr

Ring 18K 3,1g Ø17¼ med sten

Utrop: 2 200 kr

Parti guld 18K brv 10,6g defekt

Utrop: 6 000 kr