Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2023
Omega armbandsur liten sekundvisare, manuell, stål, Ø35mm, repigt plastglas, flexiarmband, 50-tal, personligt graverad baksida
Fickur L.U.C Bikupan S800 brv 88,9g Ø49mm, liten sekundvisare, röda 24-timmars siffror, nyckel saknas, ej funktionstestad
Fickur Omega S800 brv 88,1g Ø 50mm med röd tolva, manuell, palstglas, defekt/går ej att skruva upp
Seiko Limited Edition Prospex Speedtimer Solar SSC909P1 Ø33mm Chronograf stållänk med viklås nyskick i kartong med kvitto 2023-02-17
Seiko Limited Edition Prospex Speedtimer Solar SSC909P1 Chronograf Ø33mm stållänk med viklås nyskick i kartong med kvitto 2023-02-17
Omega constellation 25,5 mm stål/guld, quartz, safirglas, integrerad originallänk c:a 16,5cm (halvstav), viklås graverad bakboett nytt batteri
Tissot armbandsur quarts L910 22,5 x 21,5 (27,5) mm safirglas, datum, integrerad originallänk, viklås
SEIKO, Kinetic, SQ 100 armbandsur bicolour, saflexglas, datumstållänk med viklås 3M22-oc00 31mm graverad bakboett
Surfplatta Apple Ipad Pro 9,7 modell:A1673 snr:DMPRG00HH1M9 32GB saknar laddare i gott skick
Kläder Övrigt
Polo Ralph Lauren Women's Camo Military Style Patch Jacket uppskattad storlek M/L smärre slitage