101 - 120 av 1 414
1...567...71 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2023

Klubbad för

Cigarettetui S830 107,2g, 8,5 x 6,5 cm, C.G. Hallberg 1895, monogramgravyr

700 kr

Utrop: 650 kr

Sked S830 16,3g, längd: 12cm

Utrop: 100 kr

Armbandsur, Darwil 18K brv. 6,7g, manuell, 19mm, plexiglas något repigt, armband i oädel metall

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Klockor Heuer

Tag Heuer Formula 1 ”Tachymetre” Cal16, armbandsur, stål, 44mm, automat, kronometer, datum, safirglas, 20 bar, armband med viklås, ref. CAZ2012-0, snr. WZX0819, tre extra länkar, orginallås till armband, box, ytterkartong

9 500 kr

Utrop: 11 400 kr

Slevar 2st S830 350,9g, längd: 37,5cm, något buckliga, tillverkade i Danmark

Utrop: 2 300 kr

Ljusstake, Rörstrand, design: Lisa Larson, modell: adventsbarn tomte, höjd: 13cm, andrasortering

200 kr

Utrop: 250 kr

Kerstin Hedman (1948-) färgfältsmåleri, abstrakt, signerad, daterad a tergo -95, 24 x 23cm i tillhörande ram.Ej visning

325 kr

Utrop: 175 kr

Kaffekanna Rosenthal / Versace, Prestige Gala 1,2L, höjd ca 25cm inkl lock, i originalkartong

900 kr

Utrop: 950 kr

Väska Louis Vuitton, Felicie Pochette, GM Damier Ebene, ref: N63032, snr FH3200, 21x11x3, dustbag

Askfat Gustavsberg Stig Lindberg, Karneval 15x15cm, Helinä Pitkänen, studiohand:195B, naggad i hörn

225 kr

Utrop: 250 kr

Ulrika Jevbratt(1961-) "Själv" fotopolymer, 32x73cm, signerad, numrerad 29/90, och daterad 2001. Hämtas hos Sefina Birger Jarlsgatan 12.

Utrop: 300 kr

Olle Agnell(1923-2015) "Den sjunkande katedralen Venedig" grafiskt tryck 57,5x44cm inkl. ram, signerad och numrerad 8/50. Hämtas på Sefina Birger Jarlsgatan 12

Utrop: 350 kr

Ulf Trotzig(1925-2013), djuptryck, 80,5x61,5cm inkl. ram, signerad och numrerad 36/50. Hämtas på Birger Jarlsgatan 12.

Utrop: 425 kr

Ring 14K 2,6g Ø19 graverad, med röda stenar

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedja S925 8,7g 43cm bredd: 5mm

75 kr

Utrop: 75 kr

Armband S925 4,3g 19cm bredd: 5mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par S925 3,3g längd 32mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Venezia med hänge S925 3,8g 42mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring 18K 4,3g Ø20 bredd: 4mm

Utrop: 2 300 kr

Parti guld 18K 8,0g skadat

Utrop: 4 000 kr