Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2023
Klubbad för
Fickur, Omega, S800, manuell, med fickurskedja i gulmetall boettnr 3121234 skrapnr 172971 89,2g
1Armbandsur, Rolex, Oyster Perpetual Datejust (Swiss made), Chronometer, Refnr 69173, Serienr E300197, damur, 26mm, stål/guld, automatisk, safirglas, datum, diamanturtavla, Jubileelänk, box, ytterkartong, extralänk, kvitto, kronometertest repor och nagg