Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2023
Tekanna S830, handtag i silver, svenskt importstämpel, knopp format som en blomma, höjd: 190mm längd: 200mm, vikt: 397,4g
Canon EOS 850D, 18-55mm, Objektiv S/N: 1642008903, Kamera S/N: 293033001221, modellnr: DS126821, med laddare, ingen box
Surfplatta Huawei Matepad T, Modell: AGS3-W09, S/N: 47BNU20B03201867, med ej orginal laddare, i orginal box. repig skärm
Canon Powershot G12, snr. 233051003395, Tillbehör: rem, laddare, SD kort(ej återställd), utan box
Undervattenshus till Canon G12, modellnr: WP-DC34, 40-130ft, med två silikonkrämer samt box. Repig.
Kläder Skor
SKOR, Jimmy Choo Pumps, 24/7-Abel Suede Pebble, Gråa, storlek 38,5, i orginal kartong med dustbag.
Spelkonsol Sony PlayStation 5(PS5) Digital Edition, Modellnr: CFI-1016B, Serienr: F10B01W3611469573, I orginal kartong med ställ, handkontroll, strömsladd samt HDMI kabel, Nyskick
Handkontroll till PS5 modell:CFI-ZCT1W, serienr: G1070058313283670. I orginal kartong, nyskick
Litografi av Roland Svensson (1910-2003); "The hunters", Signerad Roland S.Inramad (skador på ram, saknar glas).Ej visning
Målning, Sune Johansson(1935-). Olja på duk. Signerad S Johansson. 110x40cm. Inramad (Lossnat i höger hörn, duk har lossnat).Ej visning
Jaktkniv Brusletto made in Norway med slida, bladets längd 9cm total längd 19,5cm skadat blad skadad slida.Ej visning
Klockor Michael Kors
Michael Kors, Everest, herrur, 42mm, quartz, stål, Refnr: MK-6971, Boettnr: 112203, mineralglas (slitet), datum, viklås, bruksskick, sliten länk