441 - 460 av 1 414
1...222324...71 Gå till
Just nu klubbas Klockkvaliten i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 3 oktober 2023

Klubbad för

Matknivar fyra st, S925, ovandel i rostfritt stål, längd:193mm Bruttovikt: 175,3g

300 kr

Utrop: 375 kr

Sked S830 51,3g, längd: 210mm,

Utrop: 350 kr

Tekanna S830, handtag i silver, svenskt importstämpel, knopp format som en blomma, höjd: 190mm längd: 200mm, vikt: 397,4g

Utrop: 2 600 kr

Ljusstakar ett par S830, höjd:190mm, bruttovikt: 807,2g, fyllda, Stämplade GAB

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Canon EOS 850D, 18-55mm, Objektiv S/N: 1642008903, Kamera S/N: 293033001221, modellnr: DS126821, med laddare, ingen box

3 700 kr

Utrop: 2 400 kr

Surfplatta Huawei Matepad T, Modell: AGS3-W09, S/N: 47BNU20B03201867, med ej orginal laddare, i orginal box. repig skärm

375 kr

Utrop: 400 kr

Ljusstakar, 2st, Ittala, design Timo Sarpaneva, "Festivo"höjd 24cm samt 21,5cm

900 kr

Utrop: 375 kr

Ljusstakar, 2st, Ittala, design Timo Sarpaneva, "Festivo", höjd 14,5cm samt 8cm

500 kr

Utrop: 375 kr

Canon Powershot G12, snr. 233051003395, Tillbehör: rem, laddare, SD kort(ej återställd), utan box

425 kr

Utrop: 400 kr

Undervattenshus till Canon G12, modellnr: WP-DC34, 40-130ft, med två silikonkrämer samt box. Repig.

175 kr

Utrop: 400 kr

Kläder Skor

SKOR, Jimmy Choo Pumps, 24/7-Abel Suede Pebble, Gråa, storlek 38,5, i orginal kartong med dustbag.

1 100 kr

Utrop: 1 100 kr

Spelkonsol Sony PlayStation 5(PS5) Digital Edition, Modellnr: CFI-1016B, Serienr: F10B01W3611469573, I orginal kartong med ställ, handkontroll, strömsladd samt HDMI kabel, Nyskick

3 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Handkontroll till PS5 modell:CFI-ZCT1W, serienr: G1070058313283670. I orginal kartong, nyskick

425 kr

Utrop: 375 kr

Litografi av Roland Svensson (1910-2003); "The hunters", Signerad Roland S.Inramad (skador på ram, saknar glas).Ej visning

175 kr

Utrop: 450 kr

Målning, Sune Johansson(1935-). Olja på duk. Signerad S Johansson. 110x40cm. Inramad (Lossnat i höger hörn, duk har lossnat).Ej visning

50 kr

Utrop: 150 kr

Jaktkniv Brusletto made in Norway med slida, bladets längd 9cm total längd 19,5cm skadat blad skadad slida.Ej visning

150 kr

Utrop: 175 kr

Klockor Michael Kors

Michael Kors, Everest, herrur, 42mm, quartz, stål, Refnr: MK-6971, Boettnr: 112203, mineralglas (slitet), datum, viklås, bruksskick, sliten länk

225 kr

Utrop: 125 kr

Armring 14K 17,7g defekt

Utrop: 7 600 kr

Kedja Kejsarlänk 14K 14,2g längd: 60cm, bredd: 3mm

9 900 kr

Utrop: 6 400 kr

Tissot Gentleman, herrur, 40mm, quartz, stål, Refnr: T127410A, Snr: U5TSZZX2H, safirglas, datum, fjärilslås

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr