101 - 120 av 310
1...567...16 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 november 2023

Klubbad för

Accessoarer Scarves

SCARF, DKNY, 100% siden, 53x54 cm, ljusblå, grön, rosa, brun, någon fläck.

Utrop: 250 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, BAYRON, vintage, 100% siden, 86x88 cm, röd, beige, guld, någon tråddragning, fläck.

Utrop: 350 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, DAKS LONDON, vintage, 100% siden, 88x84 cm, mörkblå, vit, röd, guld, brun, tråddragning, någon fläck.

Utrop: 350 kr

VÄSKA, FENDI, Vintage Frame Boston, svart och brun canvas, svarta läder handtag, guldfärgade beslag, 28x18x14 cm, dustbag.

Utrop: 3 700 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 45 Bandoulière, Damier ebene canvas, guldfärgade beslag, 45x27x20 cm, märkt MB3148, år 2018, hänglås samt nycklar nr 442, avtagbar samt justerbar axelrem, en extra hänglås kvar på väskan, dustbag.

13 000 kr

Utrop: 13 000 kr

Accessoarer Necessärer

NECESSÄR, LOUIS VUITTON, Poche Toilette NM Toiletry Bag, monogram canvas, guldfärgade beslag, 25x20x5,5 cm, märkt DU4187, år 2015, dustbag, små fläckar på foder, några fläckar på canvas.

4 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Kläder Skor

BALLERINASKOR, CHANEL, rosa läder, stl 40C, märkt G02819, omsulade, bruksslitage.

3 800 kr

Utrop: 2 500 kr

Kläder Skor

BALLERINASKOR, CHANEL, beige, gul, svart tweed, beige lackskinn, stl 40C märkt G02819, bruksslitage.

4 200 kr

Utrop: 2 500 kr

VÄSKA, GUCCI, vintage, GG supreme canavs, svart, Web grön, röd, guldfärgade beslag. 27x20x8 cm, dustbag, mycket slitage på foder, bruksslitage.

1 100 kr

Utrop: 650 kr

VÄSKA, GUCCI, vintage, GG supreme canavs, blått läder, guldfärgade beslag, 25x21x9 cm, dustbag, slitage på foder, bruksslitage.

5 200 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, vintage, GG supreme canavs, mörkblått läder, 15x11 cm, kort, mynt, sedel, bruksslitage.

700 kr

Utrop: 450 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, monogram canvas, 18x9,5 cm, kort, sedel, märkt CT0053, år 2003.

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, GUCCI, svart läder, spänne GG guldfärgat, längd 80 cm, bredd 4 cm.

1 600 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, LOUIS VUITTON, Initials, Damier Graphit canvas, längd 100 cm, bredd 4 cm, kvitto, dustbag, kartong, bruksslitage.

Utrop: 1 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Cuivreries, Francoise de la Perriere, 100% siden, 90x90 cm, ljusrosa, grön, beige, kartong, fläckar, någon tråddragning.

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, GUCCI, Emily Guccisima Chain Shoulder Bag, svart skinn, guldfärgade beslag, 25x17x6 cm, dustbag, fläckar på foder.

6 900 kr

Utrop: 7 500 kr

COLLIER, GIVENCHY, vintage, guldfärgad metall, längd 42 cm, vikt 36,77 g, bruksslitage.

375 kr

Utrop: 400 kr

VÄSKA, GUCCI, Sylvie Large Top Handle Bag, svart kalvskinn, web, guldfärgade beslag, axelrem, 28x42x15 cm, dustbag, några repor, färgskiftning på undersida.

Utrop: 9 700 kr

VÄSKA, BALENCIAGA, Mini Chain Wallet, svart, brun, leopard mönstrad, kalvskinn, silverfärgade beslag, 17,5x10x3 cm, dustbag, kartong.

Utrop: 5 400 kr

Accessoarer Övrigt

ARMBAND, HERMÈS, Barenia Fauve, brunt läder, paladium pläterad beslag, stl XS, längd 16 cm, bredd 3,8 cm, märkt Q in square, år 2013, skyddsplast finns kvar på beslagen.

1 700 kr

Utrop: 1 600 kr