181 - 200 av 310
1...91011...16 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 9 november 2023

Klubbad för

VÄSKA, CHANEL, Vintage Flap Bag, grå, svart tweed, silverfärgade beslag, 31x19x12 cm, hologrammärkt 10327029, år 2005-2006, dustbag, bruksslitage.

Utrop: 27 500 kr

HÄNGE, CELINE, Triomphe Logo Pendent, vintage, guldfärgad metall, vikt 50 g, 5x5 cm.

500 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, BALENCIAGA, brunt läder, mässingfärgat spänne, längd 85 cm, bredd 3 cm, slitage.

Utrop: 350 kr

Kläder Skor

SKOR, DRIES VAN NOTEN, guldfärgat skinn, stl 38, skopåse, kartong.

500 kr

Utrop: 550 kr

CHANEL, COLLIER, CC Logo Rhinestone Metal Necklace, guldfärgad metall, pansarkedja, rosa och vita stenar i olika slipningar, justerbar längd 44-49 cm, märkt 05 CC P, år 2005, några repor. Very Good Condition.

Utrop: 5 400 kr

SOLGLASÖGON, BVLGARI, M837915, mörkrosa, silver bågar, bruna glas, putsduk, etui.

750 kr

Utrop: 750 kr

VÄSKA, BURBERRY, svart skinn, mässingfärgade beslag, 33x33 cm, dustbag, avtagbar axelrem.

Utrop: 2 700 kr

CÉLINE, VÄSKA, Mini Luggage, grönt kalvskinn, guldfärgade beslag, 30x30x17 cm, dustbag. Excellent Condition.

Utrop: 10 800 kr

VÄSKA, GUCCI, svart tyg GG, svart läder, 25x20x10 cm, dustbag.

2 200 kr

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Cite MM, brun, monogram canvas, guldfärgade beslag, 24x16x11 cm, märkt FL 1022, år 2002, bruksslitage.

Utrop: 6 500 kr

Kläder Skor

SKOR, EYTYS, Doja sneakers, ljuslila mocka, vit gummisula, stl 40, bruksslitage.

Utrop: 375 kr

VÄSKA, RALPH LAUREN, Shoulder Bag, svart quiltat lammskinn, guldfärgade beslag, röda läder detaljer, 27x16x7 cm, dustbag.

2 200 kr

Utrop: 2 300 kr

VÄSKA, RALPH LAUREN, svart quiltat lammskinn, guldfärgade beslag, röda läder detaljer, 37x30x10 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, dustbag.

2 600 kr

Utrop: 2 600 kr

VÄSKA, DOLCE & GABBANA, Pouch, ljusblått skinn, guldfärgade beslag. 36x23x1 cm, dustbag, bruksslitage,

Utrop: 2 400 kr

ARMBAND, MARC BY MARC JACOBS, rosa läder, guldfärgade beslag, längd 16 cm.

300 kr

Utrop: 275 kr

COLLIER, KENNETH LANE, guldfärgad metall, ljusbruna kristaller, längd 80 cm, vikt 125g, dustbag.

1 800 kr

Utrop: 1 900 kr

VÄSKA, PRADA, brunt läder, guldfärgade beslag, 35x21x13 cm, slitage på läder, bruksslitage.

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

RING, ASTRID & AGNES, 925 silver, stl 16,5 mm, ask.

250 kr

Utrop: 275 kr

VÄSKA, MULBERRY, rutigt canvas, ljusbrunt läder, 18x23x4 cm, dustbag.

2 400 kr

Utrop: 1 100 kr

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Kirigami Pochette, monogram canvas, guldfärgade beslag, två st pouch, large 23x16.5 cm, small 10x7 cm, dustbag, kartong, papperspåse. Excellent Condition.

Utrop: 5 700 kr