481 - 500 av 1 253
1...242526...63 Gå till
Just nu klubbas Klockkvaliten i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2023

Klubbad för

Ring S925 brv:1,8g Ø16, med sten

Utrop: 50 kr

Hänge S925 0,9g höjd:23mm

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 brv:154,1g, skadat/defekt/ udda, del i oädel metall

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Skål, Rörstrand, Carl-Harry Stålhane, höjd:4,5cm bredd:11,5x9cm, stengods, ljus harpälsglasyr

175 kr

Utrop: 225 kr

Samesked, Nikolaus Fankki, renhorn, 20,4g, signerad "N.F"

600 kr

Utrop: 375 kr

Gräddkanna S830 170,4g, höjd:14cm,med monogram

Utrop: 1 100 kr

Skål S830 189,0g höjd:7cm bredd:14cm, med monogram

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S800 brv:586,9, graverat, fyllda delar i blandat material

Utrop: 3 000 kr

Parti Silver S800 582,0g, skadat, graverat

Utrop: 3 900 kr

Parti Silver S800 328,2g, graverat

Utrop: 2 200 kr

Matsked, S800, 72,6g, längd: 20cm

Utrop: 500 kr

Sockersked, S800, 16,8g, längd: 12,8cm

Utrop: 125 kr

Sked, S830 30,7g "Lillsked", Anna-Stina Åberg, längd: 13cm, signerad

175 kr

Utrop: 225 kr

Salt/pepparsked, Malta, 2 st S925 6,7g längd:6,8cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Tissot, Swissmatic, herrur, stål, 42mm, automatisk, safirglas, datum, refnr:T106407A, stållänk, viklås, två extra länkbitar

2 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Vas, Kosta Boda, Ulrica Hydman-Vallien, glas, signerad, höjd:36cm

1 800 kr

Utrop: 1 000 kr

Seiko Sportura, herrur, stål, 41mm, quartz, datum, kronograf, boettnr:252088,, stållänk, viklås

Louis Vuitton, On my side, noir, monogram, kalvskinn, refnr:M53826, tillverkningskod:SR1139, 30,5x24,5x14 cm, med avtagbar axelrem, i dustbag

Färglitografi, Lek på ytan, Leida Rives-Elfwén (1915-1989), nr:239/300, signerad L´Rives, 53x59cm, i ram, repa i plexiglas, Visas och hämtas hos Sefina Skärholmsgången 1. Betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

1 200 kr

Utrop: 1 100 kr

Figurin, "Pelle", ur serien Larsons ungar, design: Lisa Larson, stengods, Gustavsberg, höjd:19,5cm

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr