Avslutad | Pant – Tisdag 12 september 2023
Skål, Rörstrand, Carl-Harry Stålhane, höjd:4,5cm bredd:11,5x9cm, stengods, ljus harpälsglasyr
Tissot, Swissmatic, herrur, stål, 42mm, automatisk, safirglas, datum, refnr:T106407A, stållänk, viklås, två extra länkbitar
Seiko Sportura, herrur, stål, 41mm, quartz, datum, kronograf, boettnr:252088,, stållänk, viklås
Visa varaÖvrigt Övrigt
Louis Vuitton, On my side, noir, monogram, kalvskinn, refnr:M53826, tillverkningskod:SR1139, 30,5x24,5x14 cm, med avtagbar axelrem, i dustbag
Visa varaKonst Övrigt
Färglitografi, Lek på ytan, Leida Rives-Elfwén (1915-1989), nr:239/300, signerad L´Rives, 53x59cm, i ram, repa i plexiglas, Visas och hämtas hos Sefina Skärholmsgången 1. Betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans