Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 62

Varunr: 1 973 067

Klockor

Georg Jensen

GEORG JENSEN, armband med klocka, sterlingsilver, Torun Bülow-Hübe, Cal ETA 2442, Ref nr. 231, Boett nr. 79421 /418, damur, 18 mm, höjd 20 mm, manuell, glas i rutilkvarts (skadat/nagg), skadad urtavla, urverk/boett signerad Chopard / L.U.C, Ref nr. 231, ca 1970, integrerad armlänk 150-160 mm.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.