Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 50

Varunr: 1 973 056

Smycken

Brosch

BROSCH, Blomma, silver/18K guld, gammal - antik, åttkant - och briljantslipade diamanter ca 8,00 ctv, ca TW-Cr/VS-P, höjd 73 mm, vikt 23 g, omarbetad, enstaka diamanter har skador och nagg.

39 500 kr

Klubbad till budgivare: 233772

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.