Avslutad | Fashionabla – Torsdag 5 oktober 2023
Klubbad för
Accessoarer Scarves
SCARF, ARMANI, 60% modal, 20% cupro, 10% siden, 20% polyester, 136x136 cm, mörkblå, svart, vit.
Accessoarer Scarves
SCARF, MISSONI, 38% ull, 38% akryl, 21% viskos, 2% polyester 1% nylon, 160x39 cm, svart, grå, vit, beige, tråddragning.
ARMBAND, HERMÈS, Clic H, orange emalj, guldpläterade metall, diameter 6 cm, smyckespåse, ask, repor, bruksslitage.
VÄSKA, PINKO, Baby Love Simply Catena, beige läder, guldfärgade beslag, 16x13x5,5 cm, dustbag, kartong.
VÄSKA, LONGCHAMP, ljusblå nylon, brunt läder, 32x22x14 cm, slitage på hörn, bruksslitage.