141 - 160 av 277
1...789...14 Gå till
Sortering

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 5 oktober 2023

Klubbad för

Accessoarer Scarves

SCARF, ARMANI, 50% siden, 50% viskos, 160x65, brun, svart, orange.

375 kr

Utrop: 375 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, ARMANI, 60% modal, 20% cupro, 10% siden, 20% polyester, 136x136 cm, mörkblå, svart, vit.

375 kr

Utrop: 375 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, MISSONI, 38% ull, 38% akryl, 21% viskos, 2% polyester 1% nylon, 160x39 cm, svart, grå, vit, beige, tråddragning.

350 kr

Utrop: 375 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, GUCCI, 100% chiffong, 140x49 cm, mörkbrun, plisserade volanger

Återropad

Utrop: 475 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, GIVENCHY, 100% siden, 66x66 cm, svart, guld.

750 kr

Utrop: 475 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, GUCCI, 100% siden, 172x32 cm, vit, svart, någon fläck.

Återropad

Utrop: 550 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, CHRISTIAN LACROIX, 100% siden, 88x85 cm, mörkblå, lila, vit, rosa.

500 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, MISSONI, 100% chiffongsiden, 170x65 cm, grön, blå, lila, grå.

Återropad

Utrop: 350 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, MATTHEW WILLIAMSON, 192X136 cm, svart, grå, rosa, blå.

Återropad

Utrop: 375 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Losange Scarf, 100% siden, 104x35 cm, vinröd, vit, kartong.

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, CELINÉ, vintage, 113x29 cm, mörkblå, röd, vit, grön, guld.

300 kr

Utrop: 350 kr

Visa vara

Smycken Armband

ARMBAND, HERMÈS, Clic H, orange emalj, guldpläterade metall, diameter 6 cm, smyckespåse, ask, repor, bruksslitage.

4 200 kr

Utrop: 2 300 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, PINKO, Baby Love Simply Catena, beige läder, guldfärgade beslag, 16x13x5,5 cm, dustbag, kartong.

900 kr

Utrop: 800 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, MULBERRY, Roxanne, vintage, brunt läder, 34x21x18 cm, slitage, fläckar.

Återropad

Utrop: 900 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, 100% siden, 88x88 cm, blå, guld, vit, fläckar, tråddragning.

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, BURBERRYS, vintage, 100% siden, 77x74 cm, beige, fläckar.

Återropad

Utrop: 450 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, LONGCHAMP, ljusblå nylon, brunt läder, 32x22x14 cm, slitage på hörn, bruksslitage.

400 kr

Utrop: 450 kr

Visa vara

Accessoarer Väskor

VÄSKA, TORY BURCH, svart läder, guldfärgade beslag, 41x34x3 cm, bruksslitage.

1 100 kr

Utrop: 850 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, CARTIER, 100% siden, 82x82 cm, rosa, blå, gul, fläckar, bruksslitage.

Återropad

Utrop: 1 300 kr

Visa vara

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÈS, Harnais Francais Premier Empire, Hugo Grygkar 1956, 100% siden, 86x86 cm, vit, blå, gul, grå, fläck.

1 600 kr

Utrop: 1 300 kr

Visa vara

Om auktionen