81 - 100 av 289
1...456...15 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 september 2023

Klubbad för

VÄSKA, MULBERRY, Marloes Hobo Bag, svart präglat läder, guldfärgade beslag, 40x30x9 cm, bruksslitage.

Utrop: 4 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, GUCCI, 100% siden, 65x68 cm, svart, beige, guld, benvit, någon tråddragning.

1 300 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, CHRISTIAN DIOR, Diorcomposit 1F A2JAF 6511 155, svarta bågar, svart glas, putsduk, etui, bruksslitage.

700 kr

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, CHRISTAN DIOR, Dior Sideral1, J6ANR 532 brun melerade bågar, fodral, bruksslitage.

Utrop: 800 kr

SOLGLASÖGON, MONTBLANC, MB463S 14A 6114 135, blåa bågar, svart glas, dustbag, etui, bruksslitage.

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, FENDI, FF 0177/S, silverfärgade bågar, beige, spegel glas, fodral, bruksslitage, några få repor.

Utrop: 600 kr

SOLGLASÖGON, YVES SAINT LAURENT, SL400 001 5815 140, svarta bågar, svart glas, bruksslitage.

Utrop: 600 kr

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, beige Oblique monogram canvas, guldfärgade beslag, läder, 26x16x3,5 cm, justerbar axelrem, bruksslitage.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Eva Clutch Bag, monogram canvas, läder, guldfärgade beslag, 25x13x4 cm, avtagbar axelrem, märkt DU4161, år 2011, bruksslitage.

Utrop: 4 500 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Thames Bag, brun monogram canvas, guldfärgade beslag, 31x18x5 cm, märkt AR3190, år 2010, bruksslitage.

4 600 kr

Utrop: 4 500 kr

VÄSKA, BOTTEGA VENETA, vintage, aprikos färgad tyg, läder, 27x19x2 cm, bruksslitage.

Utrop: 1 300 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 55, brun monogram canvas, guldfärgade beslag, 55x28x24 cm, kvitto kopia på utbytta läder detaljer samt beslag, hänglås samt nyckel nr 317, initialer A.O på adresstag, dustbag.

6 200 kr

Utrop: 6 500 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, GG0882SA 002 6016 145, guldfärgade bågar, brunt glas, dustbag, etui.

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr

SOLGLASÖGON, PRADA, 5618 1AB 0A7 140 2N, svarta bågar, bruksslitage.

Utrop: 700 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTEN, GUCCI, GG Interlocking, svart läder, guldfärgat spänne, längd 80 cm, bredd 4 cm, bruksslitage.

Utrop: 900 kr

Accessoarer Bälten

BÄLTE, CELINE, vintage, svart skinn, längd 75-80 cm, bredd 3,5 cm, guldfärgad spänne, längd 75-80 cm, bredd 3,5 cm, bruksslitage.

1 200 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, VALENTINO, Garavani Rockstud velvet Bag, svart sammet, nitar silverfärgade beslag, 25x17x6 cm, avtagbar axelrem, dustbag.

Utrop: 8 500 kr

VÄSKA, ALEXANDER MCQUEEN, Skull Bag, svart präglat läder, guldfärgade beslag, 24x15x6 cm, bruksslitage.

3 600 kr

Utrop: 3 800 kr

VÄSKA, SALVATORE FERRAGAMO, Multicolor Foulard Print Bag, flerfärgad läder, 22x16x4 cm, bruksslitage.

3 200 kr

Utrop: 2 800 kr

VÄSKA, BURBERRY, Multicolor TB-Print canv Bag, flerfärgad canvas, läder, guldfärgade beslag, 22x15x9 cm, justerbar axelrem, dustbag.

Utrop: 5 800 kr