Avslutad | Modekvaliten – Lördag 14 oktober 2023
CHANEL, GLASÖGON, 3388 c.1661 5220 140, bruna bågar, provlinser med chanel logga, besök en auktoriserad optiker för byte av lins, putsduk, etui, kartong. Very Good Condition.
Accessoarer Scarves
HERMÈS, SCARF, Fantasies Indiennes, Loic Dubigeon, 100% siden, 90x90x cm, lila, rosa, orange, grön. Very Good Condition.
HERMÈS, ARMBAND, Enamel Bracelet Torana Elephants Africa, emalj, palladiumpläterad metall, diameter 7 cm, märkt made in Austria +L, år 2008, små repor på metall, samt en elefant med nagg, smyckespåse. Good Condition.
HERMÈS, VÄSKA, Kelly 32, svart Porosus Crocodile, palladium pläterad beslag, 32x23x10,5 cm, avtagbar axelrem, märkt X.31 E in square, år 2001, hänglås samt nycklar nr 127, dustbag. Good Condition.
HERMÈS, ARMBAND, Clic Clac H Bracelet, orange emalj, guldpläterad metall, diameter 6 cm, märkt FI 0176, made in France, smyckespåse, originalask, del av skyddsplast kvar, små repor. Good Condition.
HERMÈS, ARMBAND, Clic Clac H Bracelet, svart emalj, palladiumpläterad metall, diameter 6 cm, märkt -N-, smyckespåse, originalask, små repor. Good Condition
Accessoarer Övrigt
HERMÈS, ARMBAND, Kelly Double Tour T2, svart , Box kalvskinn, palladiumpläterade beslag, diameter 5,5 cm, märkt Z MZ 510 MM, smyckespåse, originalask, skyddsplats kvar på beslagen. Very Good Condition.
Porslin Serviser
HERMÈS, TEKOPP OCH FAT, H Deco Tea Cup and Sauce, 4 st koppar med fat, porslin, 16 cl, höjd 5,5 cm, diameter 7,8 cm, dekoration screentrycks och har appliceras för hand, designad av Benoit Pierre Emery, originalkartong. Very Good Condition.
GUCCI, RING, Icon Ring With Yellow Gold Interlocking G, svart metall, detaljer i 18K guld, vikt 3 g, stl 18,5 mm, märkt AU 750, 2699 VI. made in Italy, originalask. Very Good Condition.
GUCCI, RING, Icon Ring With Yellow Gold Interlocking G, svart metall, detaljer i 18K guld, vikt 2,8 g, stl 17,5 mm, märkt AU 750, 2699 VI. made in Italy, originalask. Very Good Condition.
Accessoarer Scarves
CHRISTIAN LACROIX, SCARF, Plaza De Toros, 100% siden, 88x86 cm, multicolor, gul, rosa, blå, grå. Very Good Condition.
Accessoarer Scarves
EMILIO PUCCI, SCARF, cashmere blandning, 170x70 cm, multicolor, brun, rosa, grön, benvit. Very Good Condition.
DOLCE & GABBANA, COLLIER, Floral Motif Necklace, guldfärgad metall, gröna, vita kristaller, längd 49-53 cm, vikt 50 g, handmålade blommotiv, cert, originalask. Excellent Condition.
Accessoarer Paraplyer
LOUIS VUITTON, PARAPLY, Ondees Compact Umbrella, brun, 100% polyester, brunt läder, guldfärgade beslag, 29x7x4 cm, dustbag. Very Good Condition.
Accessoarer Övrigt
LOUIS VUITTON, HUNDKOPPEL, Baxter Dog Leash, brun monogram canvas, guldfärgade beslag, längd 106 cm, märkt TJ4101, år 2011, dustbag, kartong. Very Good Condition.
Accessoarer Scarves
HERMÈS, SCARF, Planifleurs scarf 90, Christine Henry, 100% siden, 90x90 cm, orange, rosa, lila, blå, grön, gul, kvitto, originalkartong, papperspåse. Excellent Condition.
Accessoarer Scarves
HERMÈS, SCARF RING, Medor Twilly Scarf Ring, guldpläterad metall, 3 st, två olika storlekar, en 18x18 mm de två mindre 16x16 mm, dustbag med tre fack, svaga små repor, ask. Very Good Condition.
Accessoarer Scarves
HERMÈS, SCARF, Le Mors a la Conetable, Henri d Origny, 100% siden, 90x90 cm, mörkblå, guld, röd, grön, originalkartong. Excellent Condition.
CHANEL, SOLGLASÖGON, Soleil Rectangle, 5483 c.1656/S6 5417 135 3N S, svarta, vita bågar, svart tonat glas, kvittokopia, fodral, kartong. Very Good Condition.