Kedja Venezia 9K 3,2g längd:54,5cm bredd:1mm
Utrop: 800 kr
Armband Xlänk med stav 18K 18,8g längd:20,5cm, bredd: 12mm
Utrop: 13 000 kr
Kedja Ankar 18K 62,2g längd: 64cm bredd: 5mm
Utrop: 43 000 kr
Hänge 18K 7,4g längd: 50mm bredd:10mm
Utrop: 5 400 kr
Hänge 18K brv 2,1g längd: 22mm bredd: 25mmmed pärla
Utrop: 1 400 kr
Armband Xlänk med stav 18K 10,8g längd: 19,5cm bredd: 7mm
Utrop: 7 400 kr
Kedja Pansar 18K 5,5g längd: 49,5cm bredd: 2mm
Utrop: 3 800 kr
Örhängen ett par creoler 18K 1,6g Ø15mm
Utrop: 1 200 kr
Hänge Klackring 18K 0,4g Ø9mm
Utrop: 300 kr
Kedja Venezia 18K 4,9g längd: 50cm bredd: 1mm
Utrop: 3 400 kr
Ring pansar 18K 3,6g Ø19½
Utrop: 2 700 kr
Ring 18K brv 12g Ø17 med sten, små repor, något skev skena
Utrop: 4 000 kr
Ring 18K brv:1,2g Ø17 med pärla
Utrop: 750 kr
Ring 18K brv 4,4g Ø18½ med stren
Utrop: 2 300 kr
Ring 18K brv 1,3g Ø16¾ med diamant 1xca0,01ct
Utrop: 900 kr
Fickur 18K brv 29,5g Ø35mm sernr:29641, innerboett samt hänge ej guld, bucklor
Utrop: 2 200 kr
Armband bismarck 18K 9,2g längd: 19,5cm bredd: 5mm
Utrop: 6 300 kr
Armband 18K 12,6g längd: 20cm bredd: 5mm
Utrop: 8 700 kr
Parti guld 18K 127,55 brv trasigt, gravyr, med stenar och diamanter 7xca0,01ct
Utrop: 63 000 kr
Örhänge, ett par 18K vitguld 1,6g höjd: 4mm med diamanter 9xca0,001ct 1xca0,03ct / styck
Utrop: 1 600 kr
Tisdag 22 aug 2023