1141 - 1160 av 1 668
1...575859...84 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 augusti 2023

Klubbad för

Örhängen ett par Creoler 18K brv 0,6g Ø11mm med stenar

Utrop: 400 kr

Hänge 18K brv 0,75g längd:10mm bredd: 7mmmed sten, stenaen något repig

Utrop: 425 kr

Hänge 18K brv 1g längd: 10mm bredd:9mm med pärla

500 kr

Utrop: 600 kr

Hänge 18K brv0,5g Ø5mm med sten

350 kr

Utrop: 200 kr

Parti guld 18K brv 5,6g, med sten, graverat, skadat

Utrop: 4 400 kr

Örhängen ett par 18K brv 3,3g Ø10mm med pärlor

650 kr

Utrop: 800 kr

Klackring 18K 8,4g Ø19¼ repig, skadad skena

Utrop: 4 500 kr

Ring vitguld 14K 4,2g ؾ med diamant 1xca0,50ct cushionslipad F VVS2 med GIA certifikat,små repor på skenan

7 500 kr

Utrop: 9 000 kr

Fickur Omega 800S brv91,6g Ø50mm Sernr:7752206, liten sekundvisare graverad bakboett, repor på boett

950 kr

Utrop: 750 kr

Ring 9K 7g Ø19½ gravyr små repor

Utrop: 1 800 kr

Parti guld 22K 17,4g skador, skeva

Utrop: 10 800 kr

Kedja Venezia 18K längd: 60cm bredd: 2mm

Utrop: 10 400 kr

Hänge 18K brv 0,7g längd: 20mm bredd: 10mm med sten

Utrop: 300 kr

Hänge chili 18K 0,8g längd: 14mm bredd: 1-3mm

450 kr

Utrop: 550 kr

Armring 18K 4,8g Ø67mm bredd: 2mm. något skev

Utrop: 3 300 kr

Ring 18K 3g Ø18½ gravyr, saknar sten, skadade klor

Utrop: 1 600 kr

Armring 18K 7,5g Ø69mm bredd: 3mm något skev

Utrop: 5 100 kr

Ring 9K 8,1g Ø19¾ bredd: 6mm graverad små repor

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K 1,2g Ø17¾ med sten, skev skena

Utrop: 600 kr

Hänge "J" 18K 0,5g längd: 19mm bredd: 6mm

375 kr

Utrop: 375 kr