Avslutad | Pant – Tisdag 22 augusti 2023
Förstärkare, Yamaha, 2011, modell: THR10, srnr: T1558470Q, höjd: 14,5-18,5cm, bredd: 36cm, med strömkabel, i nyskick
Matberedare, KitchenAid Artisan, modell: 5KSM150, med metallbunke, färg: Almond cream, i mycket gott skick, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Tryckkokare, Sage, the Fast Slow Pro, modell: BPR700BSS, srnr: 14SGAPRA210100186, med tillbehör, i originalförpackning, i nyskick, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Matberedare, KitchenAid Artisan, modell: 5KFP1644EOB, srnr: WH63688278, med tillbehör, i mycket gott skick, Ej visning, hämtas på Sefina Bergsgatan Malmö medtag kvitto
Fritid Övrigt
Båtkikare, Magnipro 7x30 XMC, srnr:0049139, i originalbox med flytrem, skyddsväska och okularskydd, i nyskick
Fiskerulle, ABU Ambassadeur, modell: no 6000, i fodral med gravyr och reservdelar, bruksslitage
Fiskerulle, ABU Ambassadeur, modell no 6000, i fodrall med reservdelar, saknar fiskelina, i gott skick
Väska, Louis Vuitton, Alma BB, Honey Gold, 23.5x17.5x11.5cm, med avplockningsbar ej justerbar axelrem, lås och nyckel, i mycket gott skick
Nyckelring, Louis Vuitton, "Spring Street Bag Charm and Key Holder", höjd: 13,5cm, smärre repor längs berlocker
Accessoarer Övrigt
Bälte, Louis Vuitton, "Circle Prime 20MM Reversible Belt", längd: 102,7cm bredd: 2mm, i mycket gott skick