341 - 360 av 1 668
1...171819...84 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 augusti 2023

Klubbad för

Mjölkkanna S800 85,3g höjd: 12cm, graverad

Utrop: 600 kr

Parti silver S 800 89,8g, buckliga

Utrop: 600 kr

Parti silver S800 355,3g, gravyr, buckliga

Utrop: 2 400 kr

Parti silver S800 419,7g, gravyr

Utrop: 2 800 kr

Parti silver S800 165,3g, gravyr

Utrop: 1 100 kr

Pokal S800 172,3g, gravyr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S800 135,8g, gravyr

750 kr

Utrop: 900 kr

Pokal S800 145,8g, missfärgat

Utrop: 1 000 kr

Pokal S800 281,4g, gravyr

Utrop: 1 800 kr

Pokal S800 336,5g, gravyr

Utrop: 2 300 kr

Bricka Scandia 24K guldpläterad Ø35cm, defekt, missfärgat

50 kr

Utrop: 75 kr

Bricka Scandia 24K guldpläterad längd: 36cm bredd: 26,5cm, i kartong

275 kr

Utrop: 225 kr

Karaff Costa Boda, design: Kjell Engman, nr: 82061, höjd: 12cm, Snapsglas Kosta Boda höjd: 7,5cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Tavla, Ulf Nilsson, olja på duk, motiv: Blomsteräng, signerad: -95, motivets mått: 37x45cm, inramad med guldram.Ej visning

425 kr

Utrop: 500 kr

Fat Gustavsberg, Stig Lindberg "Karneval", studiohand: 198Å, fajansmålare: Eva Regvall Carlsson,7,5x15,5cm

450 kr

Utrop: 300 kr

Vas, glas "Själaglas" höjd: 11,5cm Ø12cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar ett par, mässing, höjd: 12cm Ø8cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Vas, färgat glas, höjd: 11cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Vas Strömbergshyttan, signerad, design: Anna Örnberg, höjd: 8cm Ø22,5cm

325 kr

Utrop: 150 kr

Vas i stengods, Uppsala Ekeby, design: Ingrid Atterberg, modell: "Negro", höjd: 19cm Ø10cm

200 kr

Utrop: 250 kr