Avslutad | Pant – Tisdag 22 augusti 2023
Klubbad för
Karaff Costa Boda, design: Kjell Engman, nr: 82061, höjd: 12cm, Snapsglas Kosta Boda höjd: 7,5cm
Tavla, Ulf Nilsson, olja på duk, motiv: Blomsteräng, signerad: -95, motivets mått: 37x45cm, inramad med guldram.Ej visning
Fat Gustavsberg, Stig Lindberg "Karneval", studiohand: 198Å, fajansmålare: Eva Regvall Carlsson,7,5x15,5cm