81 - 100 av 840
1...456...42 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 juli 2023

Klubbad för

Collier 18K brv10,9g längd:42cm bredd:9mm, med integrerade plastkulor

Utrop: 6 400 kr

Kedja Figaro 18K 7,2g längd:62,9cm bredd:2,5mm

Utrop: 5 100 kr

Armband S925 28,5g längd:19,2cm bredd:6mm

Utrop: 500 kr

Armband X-länk S835 11,9g längd:19cm bredd:7mm, med säkerhetskedja

150 kr

Utrop: 100 kr

Collier S925 13,3g längd:45,7cm bredd:5,5mm

275 kr

Utrop: 350 kr

Collier S925 59,7g längd:45,5cm bredd:6mm

600 kr

Utrop: 750 kr

Armband silver ostämplat 24,7g längd:20,5cm bredd:13mm

Utrop: 600 kr

1 Ring S925 brv4,8g, ø16¾, med stenar, bruksslitage, skev

Utrop: 75 kr

Ring S925 brv5,3g øca17, med något lös sten, skev

Utrop: 75 kr

Ring 18K 8,1g Ø19¾, burksslitage, graverad

Utrop: 4 500 kr

Collier 18K 23,9g vitguld med stenar ca42cm

Utrop: 16 800 kr

Armband 18K 15g 19cm bredd 1cm vitguld med stenar

Utrop: 10 600 kr

Ring 18K 8,7g Ø17 vitguld med stenar

Utrop: 6 600 kr

Parti guld 18K 18g skadat

Utrop: 9 800 kr

Kedjor 5st 10,2g S925 olika modeller 42-47cm

175 kr

Utrop: 75 kr

Armband S925 8,7g 19cm Thomas Sabo

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver S925 8,3g skadat

75 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver S830 7,8

Utrop: 75 kr

Vas Kosta Boda Ulrica Hydman-Vallien, höjd 16cm,, Visas och hämtas hos Sefina på Gullmarsplan 6, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

125 kr

Utrop: 100 kr

Hänge S925 2,4g Thomas Sabo Ring

Utrop: 100 kr