961 - 980 av 1 019
1...48495051 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2023

Klubbad för

Omega armbandsur, Ø23mm, 18K, manuellt, plastglas går ej, med armlänk Pansar 18K brv: 23,4g längd:17,5cm bredd:5mm med kistlås

5 500 kr

Utrop: 6 600 kr

International Watch & Co armbandsur, 19x20mm, 18K, manuellt, plastglas, graverad boett med X-länk 18K brv 25,4g längd: 18cm bredd: 8-10mm med kistlås

8 700 kr

Utrop: 8 400 kr

Serveringssked S830 15,7g 125mm

Utrop: 100 kr

Brevkniv S830 23,6g 158mm

125 kr

Utrop: 150 kr

Fat S830 411,3g Ø 295mm, graverat finns upphängnings fäste

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Kaffeskedar 12st 1S830 118,9g 108mm

Utrop: 800 kr

Kaffeskedar 12st S830 110,5g 100mm

600 kr

Utrop: 750 kr

Kedja Venezia S925 2,4g längd: 43cm bredd: 1mm med karbinhake, defekt små skador

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,4g höjd: 30mm bredd: 23mm med plastpärla

50 kr

Utrop: 75 kr

Kedja S925 6,2g längd: 45cm bredd: 2mm med springring

225 kr

Utrop: 150 kr

Collier S925 23,8g längd: 43cm bredd: 6mm med karbinhake, halvstel

Utrop: 600 kr

Armband S925 10,7g längd: 19cm bredd: 6mm med karbinhake, halvstel

Utrop: 250 kr

Armring S925 22,3g Ø5,5-6mm, öppen modell

Utrop: 550 kr

Pärlcollier, längd: 56,5cm, odlade barocka sötvattenspärlor, små skador Ø8-9mm med lås S830 3,2g med pärla 7mm

Utrop: 900 kr

Bakelsespade S830 38,1g 153mm, modell Rosen

Utrop: 250 kr

Nipperask S830 11,3g Ø29-39mm, graverad: Minne, små bucklor

50 kr

Utrop: 75 kr

Serveringsbestick 3st S830 37,5g 110-125mm, olika modeller

Utrop: 250 kr

Kaffeskedar 6st S830 53,7g 104mm, modell Princess

Utrop: 375 kr

Parti silver S830 543,5g, defekt, gravyrer

Utrop: 3 600 kr

Kedja oxiderad Pansar S925 7,9g längd: 73cm bredd: 2mm med springring

Utrop: 200 kr