701 - 720 av 1 019
1...353637...51 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2023

Klubbad för

Ring S925 1,6g Ø16, skev och naggad skena

Utrop: 50 kr

Ring S925 4,6g Ø16, med vit sten, skev skena

Utrop: 50 kr

Hänge S925 27g, höjd: 54mm, bredd: 35mm, repig , skev

150 kr

Utrop: 200 kr

Ring S925 12,2g Ø17½, med lila sten

600 kr

Utrop: 350 kr

Ring S925 8,7g Ø17, med vit sten

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925 8,1g Ø17, med pärlemor och markasiter

Utrop: 250 kr

Ring S925 5,2g Ø18, med lila och vita stenar

Utrop: 150 kr

Ring S925 7,6g Ø18, med lila sten

375 kr

Utrop: 250 kr

Ring S925 8,3g Ø17, med brun sten, reglerbar skena som är något skev

375 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 7,1g Ø17½, med ljusgrå sten

1 200 kr

Utrop: 200 kr

Ring S925 8,4g Ø17, med vit sten

Utrop: 150 kr

Hänge S925 3,1g, höjd: 22mm, bredd: 11mm, med lila och vita stenar

Utrop: 100 kr

Hänge S925 0,8g, höjd: 22mm, bredd: 12mm, öppet hjärta med vit sten

Utrop: 50 kr

Kedja ormlänk S925 3,3g, längd: 42-45cm, bredd: 1mm, flertal brott på kedja

25 kr

Utrop: 50 kr

Kedja pansar S925 1,4g, längd: 42cm, bredd: 1mm, klämda länkar

Utrop: 50 kr

Ring förgylld S830 3,1g Ø17½, med granater och odlade pärlor

375 kr

Utrop: 50 kr

Hänge förgyllt S830 1,8g, höjd: 20mm, bredd: 12mm, med granater och odlade pärlor

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen förgyllt S830 4,3g, höjd: 20mm, bredd:12mm, med granater och odlade pärlor

425 kr

Utrop: 50 kr

Ring S830 2,2g Ø16½, med gravyr, skev skena

Utrop: 50 kr

Parti silver S830 242,6g

Utrop: 1 600 kr