561 - 580 av 1 019
1...282930...51 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2023

Klubbad för

Ring 21K 2g med sten, defekt

Utrop: 1 200 kr

Kedja Pansar 18K 10,7g längd 66cm bredd 2mm, springlås

Utrop: 7 600 kr

Hänge 18K 0,6g stjärntecken kräftan, höjd 1,5cm

Utrop: 450 kr

Parti guld 18K 4,9g graverat defekt

Utrop: 2 700 kr

Ring 18K 6,8g skev med diamanter

Utrop: 3 600 kr

Elektronik Musik

Högtalare JBL Partybox 110 bluetooth med strömsladd

1 100 kr

Utrop: 600 kr

Edgar Degas (1834-1917), Färgaquatint, "Ballerine, L'étoile" signerad mått ca 26x19cm i ram, Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

Julia Beck (1853-1935) Olja på pannå, Stilleben mått ca19x25cm i ram, Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

Carl Palme (1879-1960) Olja på pannå, Landskapsmotivmått ca 23x16 cm i ram. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

Parti guld 18K 8,8g defekt graverat

Hänge 18K/24K brv 3,4g Tacka fine gold 999,9 nr 838761 (2,5g)

Kedja Pansar 18K 2,5g längd 38cm bredd 1mm, springlås

Utrop: 1 800 kr

Kedja Venezia 18K 2,5g längd 42cm bredd 1mm, springlås

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Örhängen ett par 18K 0,5g hjärtan, höjd 0,4cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Hänge 18K 2,5g med diamanter 3xca0,02ct höjd 2cm

Utrop: 2 000 kr

Hänge 18/K 1,2g hjärtan med stenar, höjd 2,2cm

Utrop: 900 kr

Armband 18K 1,8g med graverad platta

Utrop: 1 000 kr

Armband 18K 6,7g med berlocker graverad

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K 3,4g Ø17 med stenar o diamanter 6xca0,005ct åttkantslipade

Utrop: 2 700 kr

Enstensring 18K 3,9g Ø16 med diamant ca1,55ct

42 000 kr

Utrop: 48 000 kr