Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2023
Klubbad för
Edgar Degas (1834-1917), Färgaquatint, "Ballerine, L'étoile" signerad mått ca 26x19cm i ram, Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Visa varaUtgått
Julia Beck (1853-1935) Olja på pannå, Stilleben mått ca19x25cm i ram, Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Visa varaUtgått
Carl Palme (1879-1960) Olja på pannå, Landskapsmotivmått ca 23x16 cm i ram. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans