Avslutad | Pant – Tisdag 20 juni 2023
Collier 22K 31,8g längd:65-67cm bredd:2-7mm, med integrerat hänge, höjd:50mm bredd:35mm, filigranarbete, skev i länk
Visa varaParti Guld
Collier 21K brv:29,5g längd:38mm bredd:9mm, med integrerat hänge höjd:39mm bredd:44mm, av i ögla, med stenar, missfärgat
Visa varaÖvrigt Övrigt
Paraply, Céline, lila/blå, mönstrad, plasthandtag, höjd:90cm, bruksslitage, små skador på handtag
Seiko, herrur, titanium, 38mm, quartz, safirglas, datum, modellnr:7N42-8A90, Snr:535855, titaniumlänk, i behov av batteribyte
Klockor Jacques Lemans
Jacques Lemans, herrur, stål, 44mm, quartz, mineralglas, datum, kronograf (återställer ej korrekt), Ref nr:1-1844, läderarmband
Klockor Jacques Lemans
Jacques Lemans, herrur, stål, 44mm, quartz, mineralglas, datum, kronograf (återställer ej korrekt), Ref nr:1-1117.2, stållänk
Väska, Mulberry, Urban Belt Bag, Heavy Grain, grå, 37x16x7, justerbar axelrem, spänne
Väska, Louis Vuitton, Pochette Metis, monogram, läder, guldfärgade beslag, tillverkningskod: AR2148, avtagbar axelrem, med dustbag samt kartong, fläckar på innerfoder
Pärlcollier, längd:45cm, odlade sötvattenspärlor Øca7,6-7,9mm, lås i vit metall, i ask
Omega, Seamaster, Aqua Terra, "15'000 Gauss", herrur, stål, 41,5mm, automatisk (Co-Axial), safirglas, datum, glasbaksida, Refnr: 231.10.42.21.01.002, Serienr: 89416785, originallänk i stål, viklås, saknar tillbehör