Avslutad | Pant – Måndag 5 juni 2023
Kockkniv Subarashii, svart metall, blad: 15cm med skaft: 27cm, bladskydd, i hård plast, med skötselinstruktioner, i etui.Ej visning
Accessoarer Övrigt
Solglasögon Chloè nr: CE129S, 751 59 [ ] 16 originalfodral med ytterbox, cert, putsduk.
Axelremsväska Coach Soft Pebble Leather Camera Bag No: H2177-C7965, 22,5x16cm, med dustbag.
Accessoarer Övrigt
Solglasögon Ray-ban New Wayfarer modell: RB2132, 710 52[ ]18, bruna med brunt glas, fodral.
Brosch i S830 14,7g längd: 5,0cm med fjärilsvinge från en Morphofjäril 1920-talet, England, art-deco
Chokladkannor 2st "Chocolate pots” i nysilver, Höjd:12cm, engelska, med detaljer i trä, 1900-talets första hälft, den ena saknar trädel på lock.