Avslutad | Aficionado – Torsdag 10 augusti 2023
Accessoarer Pennor
PENNA, CARTIER, Must de Cartier Trinity, kulspetspenna, guldfärgad metall, slät högpolerad blå marmorlack, märkt 778200, längd 13,5 cm, originalask.
VÄSKA, VERSACE, Document Holder, svart läder, tyg, 32x23x3 cm, tillhörande block medföljer, bruksslitage.
VÄSKA, BALENCIAGA, Double Pocket Front Boston Bag, svart kalvskinn, svart läderhandtag, silverfärgade handtag, 47x23x24 cm.
VÄSKA, YVES SAINT LAURENT, Sid Messenger, svart kalvskinn, silverfärgade beslag, justerbar svart läderrem, 31x22x11 cm.
VÄSKA, SAINT LAURENT, City Backpack, svart canvas, silverfärgade beslag, 42x31x14 cm.
VÄSKA, BURBERRY, portfölj, beige, Nova check canvas, brunt läder, silverfärgade beslag, 46x25x4 cm.
DATORVÄSKA, MULBERRY, svart nylon, silverfärgade beslag, 40x30x5 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, några repor, bruksslitage.
Accessoarer Pennor
PENNA, LAMY, kulspetspenna, silverfärgad resin, längd 14 cm, fodral, originalask.
Accessoarer Pennor
PENNOR, CROSS, set med 2 pennor, kulspets och stift, extra bläck, silverfärgad resin, originalask.
VÄSKA, IL BISONTE, portfölj, vintage, brunt läder, silverfärgade beslag, 40x30x3 cm, avtagbar samt justerbar axelrem, dustbag.
RESVÄSKA, HERMÈS, vintage, grovt linne, mässingsbeslag, blå läderdetaljer, 69x44x20 cm, märkt C2, år 1947.
Kläder Skor
SKOR, LOUIS VUITTON, svart lackskinn, svart mocka monogram, stl 8 ca 42, skopåse, kartong.