1581 - 1600 av 1 640
1...79808182 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 maj 2023

Klubbad för

Örhängen ett par 18K 5,1g höjd: 24mm bredd: 14mm med stenar

2 700 kr

Utrop: 2 600 kr

Hänge 18K 7,2g höjd: 50mm bredd: 37mm med pärla

Utrop: 5 600 kr

Örhängen ett par 18K 3,2g höjd: 21mm bredd: 8mm med röda stenar och diamanter 6xca0,02ct 6xca0,01ct

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K 7,3g Ø15½ Ole Lynggaard, design: Charlotte Lynggaard, "Bubble Ring" med stenar

9 100 kr

Utrop: 7 200 kr

Kedja doserad Bismarck 18K 7,5g 48cm bredd: 3-5mm

Örhänge udda 18K 0,2g

Örhängen ett par 18K 3,0g Ø21mm

Ring 18K 2,0g Ø18mm med camé

Hänge 18K 1,5g höjd inkl ögla: 25mm bredd: 14mm

Klockor Michael Kors

Michael Kors Slim Runway, 42mm, quartz, Ref: MK-3179, Sn: 251503

Ring 18K 12,7g Ø17 med diamanter 6xca0,13-0,16cr sköldslipade, 8xca0,04ct

10 800 kr

Utrop: 12 800 kr

Kejsarlänk 14K 145,3g, stämplad 18K

51 000 kr

Utrop: 62 000 kr

Ring 21K 8,9g med stenar Ø17¾

Utrop: 5 800 kr

Kedja Pansar 18K 3,5g längd 43cm bredd:1,5mm

Utrop: 2 600 kr

Armband 18K 2,1g gravyr defekt

Utrop: 1 200 kr

Mynt 21K 1,9g höjd:21mm bredd:15mm oädel ögla

1 000 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti Silver S830 260,1g defekt stenar

Utrop: 1 700 kr

Parti Silver S925 115,6g defekt stenar

Utrop: 850 kr

Parti Silver S830 73,1g

Utrop: 500 kr

Rolex OP Submariner Date (1000ft/300m), herrur, 41mm, stål/guld, Ref: 126613LN, Sn: L7630052, automat, datum, bruksslitage, extra länkbit, cert 10-2021, kvitto, manual, box, kartong

126 000 kr

Utrop: 120 000 kr