Avslutad | Pant – Tisdag 30 maj 2023
Samlartallrikar 5 st, Bing & Gröndahl, Copenhagen Porcelain B&G, motiv av Carl Larsson, Limited Edition 1978, Serie 2 Motiv nr. 2-3, Serie 3 Motiv nr. 1-2 & 4
Vas, porslin, "The Journey of the Heavenly Tortoise", Franklin Mint, Kina, 1986, höjd: 26cm
Figurin, keramik, Henry Hallberg, Deco, "Eliza Fair Lady", blomsterflicka, höjd: 22,5cm
Mikrofonförstärkare, Behringer MIC200 Tube Ultragain, snr: S0706572243, med 2 mikrofoner varav en ADK A-51 snr: 035067, kablage & väska (slitage)
Laptop, MacBook Pro Apple 13", modell: A2338, snr: FVFG50W3Q05D, Retina-skärm, Space Gray, 256GB SSD, laddare, kartong, fabriksåterställd
Musikinstrument Övrigt
Fiol, Jakobus Stainer, med stråke (i behov av nya strängar), övriga tillbehör, i hårt fodral.Ej visning
Symaskin, Singer, modell: 2259, serienr: ZHV1723018136, med pedal, extra nålar och trådrullar, i kartong
Bänk, "Visingsö", Svensk Fur, design: Carl Malmsten, 45x90x32,5cm, 1900-tal, bruksslitage. Ej visning
Elgitarr, Fender Telecaster, serienr. US250005722, fint skick, i mjuktfodral.Ej visning