121 - 140 av 1 075
1...678...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2023

Klubbad för

Parti silver S800 brv: 84,0g, med stenar

500 kr

Utrop: 500 kr

Ring 18K brv: 2,9g, Ø16¼, med vit sten

Utrop: 1 600 kr

Parti guld 18K 1,4g, defekt

Utrop: 700 kr

Ljusstakar 2st S925 283,9g, höjd: ca 10,5cm, design: Martin Öhman, tillverkad 1990

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 9,4 Ø16¼, med diamanter 1xca0,40ct samt 16xca0,02-0,03ct, en lös i fattning, repig

8 000 kr

Utrop: 9 600 kr

Ring 18K 3,6g, Ø16¼, med ovalslipad diamant ca0,80ct, med inskription från GIA, naggad vid gördel, samt briljantslipade 26xca0,02ct

15 200 kr

Utrop: 9 600 kr

Parti guld 18K brv: 64,8g, defekt

Utrop: 32 500 kr

Ring 14K vitguld 2,4g, Ø18¼, med diamant ca0,02ct, skev skena

Utrop: 950 kr

Ring 18K 4,2g, Ø17¾, små repor

Utrop: 2 300 kr

Ring 18K brv: 5,1g, Ø17½, med sten, graverad: 4-10-74, små repor

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Ring 18K 4,4g, Ø16¾, med sten, graverad

1 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Brosch 14/21K 8,5g, Ø40mm, integrerat myntliknande föremål "Franc Ios I.D.G Avstriae Imperator 1915", repor på mynt

3 600 kr

Utrop: 4 300 kr

Doka, armbandsur 14K 17x22mm, repor, defekt urverk, slitet lärderarmband

850 kr

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 10,0g, graverat, defekt

4 500 kr

Utrop: 5 400 kr

King, armbandsur, 18K, 34mm, datum, saknar glas, bucklig, defekt urverk, stållänk, brv 51,0g

2 400 kr

Utrop: 2 600 kr

Parti silver S925 52,5g, defekt

Utrop: 400 kr

Kedja Venezia S835 3,2g, längd: 42cm bredd: 1mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Kedja S835 3,3g, längd: 38cm bredd: 2mm

Utrop: 50 kr

Hänge S925 1,6g, höjd: 32mm

Utrop: 75 kr

Longines La Grande Classique, stål, 22x24mm, quartz, diakrans, snr: 34281305, ref.nr: L4.288.0

5 100 kr

Utrop: 5 000 kr