861 - 880 av 1 075
1...434445...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2023

Klubbad för

Parti 18K 7,9g med stenar, defekt

Utrop: 3 500 kr

Parti S800 39,2g, defekt

Utrop: 275 kr

Armband S925 längd: 20cm bredd: 1,5cm

Utrop: 400 kr

Hänge S925 2,3g höjd: 2,6cm bredd: 1,5cm

75 kr

Utrop: 100 kr

Ring vitguld 18K 13,4g med diamanter 45xca0,01ct Ø17

Utrop: 12 000 kr

Örhänge 21K 1,7g, defekt

Ring 18K 3,5g med diamanter 3xca0,03ct Ø15

Utrop: 3 100 kr

Hänge 14K 1,4g höjd: 2,2cm bredd: 2,5cm

475 kr

Utrop: 550 kr

Örhängen 21K 4,2g höjd: 5,5cm bredd: 1,1cm

Parti 18K 2g med pärla, defekt

Utrop: 1 000 kr

Collier 9K 9,2g längd: 50-56,5cm

Utrop: 2 400 kr

Hänge medaljong 9K 1g höjd: 2,3cm bredd: 1,4cm

Utrop: 275 kr

Hänge hjärta 9K 0,6g höjd: 1,8cm bredd: 1,2cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Parti 18K 21,7g, graverat

Utrop: 11 600 kr

Kedja Pansar 18K 37,4 längd: 45cm bredd: 1cm

Utrop: 26 500 kr

Armband 18K 4,9g med odlade pärlor längd: 20cm

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Collier 18K 16,1g med odlade pärlor längd: 42cm

3 100 kr

Utrop: 3 200 kr

Portfölj Tiger of Sweden brunt läder med axelrem, höjd: 28cm bredd: 38cm, bruksslitage

750 kr

Utrop: 650 kr

Uppsatsskål Björn Wiinblad , fajans, glaserad i blåvitt, monogramsignerad samt daterad -72 höjd: 31 bredd: 30cm

Utrop: 3 000 kr

Klockor Oris

Armbandsur Oris Big Crown Pilot, manuell (cal115) titanium, safirglas, orginalarmband titanium, ref:0111577597153 snr: 3807490, med extra länkbitar, cert, box och ytterkartong.

35 000 kr

Utrop: 42 000 kr