Avslutad | Pant – Tisdag 16 maj 2023
Klubbad för
Portfölj Tiger of Sweden brunt läder med axelrem, höjd: 28cm bredd: 38cm, bruksslitage
Uppsatsskål Björn Wiinblad , fajans, glaserad i blåvitt, monogramsignerad samt daterad -72 höjd: 31 bredd: 30cm