Avslutad | Pant – Tisdag 2 maj 2023
Vaser 2st Iittala Kantarelli, design: Tapio Wirkkala, signerade, höjd: 13cm/8cm, den större daterad -54
Certina DS Action Diver Powermatic 80, stål herrur 43mm, automatisk, safirglas, ref.nr. C032407A, läderarmband
Väska Louis Vuitton NéoNoé MN Damier Ebene Canvas, Venus Pink, modell: N40198, snr. AHO220, fläckig inuti, informationsblad
Ring 14K 4,8g Ø16¾ diamanter 9xca0,01ct briljantslipade, 3xca0,02-0,04ct baguetteslipade, 1 pärla
Örhängen ett par 14K tvåfärgade 4,5 g höjd:16mm bredd: 9mm diamanter 2xca0,05ct, 28xca0,01ct
Örhänge ett par 14K 5,7g höjd: 12mm bredd: 11mm 1 pärla, diamanter 18xca0,01ct, 8xca0,2-0,04ct