Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2023
Klubbad för
Kedja 18K 1,9g, längd: 34-48cm, bredd: 1mm, med integrerade berlocker, med brunt slitet mockaband
Digitalkamera, Panasonic Lumix DMC-TZ3, minneskort 1GB, med laddare, instruktionsmaterial, usb-sladd
Kamera Olympus Mju II Zoom 80, Snr: 2267320, ej funktionstestad, repig, med kameraväskor, med diverse sladdar
Jan Lundqvist (1935-2022), färglitografi, Stockholmsmotiv Stortorget i Gamla stan, 66x52cm, signerad och numrerad 45/290,, naggad och nött ram, fläckig baksida. Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto