861 - 880 av 1 205
1...434445...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2023

Klubbad för

Hänge 18K 0,2, höjd: 12mm, bredd: 5mm, bokstav L

Utrop: 200 kr

Armring 18K 25,8, Ø60mm, öppningsbar med vita stenar

Kedja Ankar 18K 1,0g längd: 40,5cm bredd: 0,5mm

Utrop: 700 kr

Hänge 18K brv 1,1g höjd: 25mm bredd: 11mm, med glassten

375 kr

Utrop: 425 kr

Kedja Pansar 18K 9,4g längd: 47cm bredd: 2mm

Utrop: 6 600 kr

Hänge 18K brv 1,7g höjd: 25mm bredd: 14mm, med en opaltriplett, defekt, spricka i opaltripletten

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K brv 6,8g, defekt, skadat

Utrop: 2 700 kr

Ring 18K brv 5,8g Ø18½, med en briljantslipad citrin ca18,5x13mm

3 300 kr

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K brv 10,1g Ø18¼, med en trappslipad citrin ca18,5x14mm, med avtagbar skena för storleksändring

3 200 kr

Utrop: 3 900 kr

Elgitarr Fender Stratocster USA 1974, snr 554509 i slitet hårt Fender fodral, ej visning

20 500 kr

Utrop: 14 200 kr

Fender Stratocaster USA snr. S933445, stöt och lackskador, i mjukt fodral, ej visning

14 200 kr

Utrop: 9 000 kr

Akustisk gitarr Gretsch modell: 6014, snr. 21433, lack och stötskador, i mjukt fodral, ej visning

Utrop: 9 200 kr

Elgitarr Fender stratocaster USA, snr. S775055, i mjukt fodral, ej visning

14 200 kr

Utrop: 9 200 kr

Elgitarr Ibanez Roadstar II series, Japan, snr. B852952, lack och stötskador, bakplatta saknas, i mjukt fodral, ej visning

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Akustisk elektrisk gitarr Taylor 114e, snr. 20070911843, stötskador, i hårt fodral, ej visning

4 000 kr

Utrop: 3 900 kr

Förstärkare Yamaha modell: THR100*HD, snr. T043366YO, med strömkabel, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Mobiltelefon, Oneplus 9 PRO, 8GB, modell: LE2123, IMEI:866929050307035, med skal, manual, laddare, adapter, orginalbox fåtal repor

2 400 kr

Utrop: 2 700 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Rayban New Wayfarer, modell:RB2132, snr:520181453N, med putsduk, fodral, något slappa skalmar, fåtal repor på glas och bågar

550 kr

Utrop: 700 kr

Accessoarer Övrigt

Solglasögon, Off-White Marfa EARI010 1007, svarta, med mjukt fodral

Utrop: 1 100 kr

Objektiv, Nikon N AF-S Micro Nikkor 60mm 1:2:8G ED, snr: 252801, med motljusskydd

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr