Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2023
Hänge 18K brv 1,7g höjd: 25mm bredd: 14mm, med en opaltriplett, defekt, spricka i opaltripletten
Ring 18K brv 10,1g Ø18¼, med en trappslipad citrin ca18,5x14mm, med avtagbar skena för storleksändring
Elgitarr Fender Stratocster USA 1974, snr 554509 i slitet hårt Fender fodral, ej visning
Fender Stratocaster USA snr. S933445, stöt och lackskador, i mjukt fodral, ej visning
Akustisk gitarr Gretsch modell: 6014, snr. 21433, lack och stötskador, i mjukt fodral, ej visning
Elgitarr Ibanez Roadstar II series, Japan, snr. B852952, lack och stötskador, bakplatta saknas, i mjukt fodral, ej visning
Akustisk elektrisk gitarr Taylor 114e, snr. 20070911843, stötskador, i hårt fodral, ej visning
Förstärkare Yamaha modell: THR100*HD, snr. T043366YO, med strömkabel, Visas och hämtas hos Sefina på Götgatan 17, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Mobiltelefon, Oneplus 9 PRO, 8GB, modell: LE2123, IMEI:866929050307035, med skal, manual, laddare, adapter, orginalbox fåtal repor
Accessoarer Övrigt
Solglasögon, Rayban New Wayfarer, modell:RB2132, snr:520181453N, med putsduk, fodral, något slappa skalmar, fåtal repor på glas och bågar