641 - 660 av 1 205
1...323334...61 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2023

Klubbad för

Salladsbestick 2st S830 178,1g graverade, del i rostfritt stål

Utrop: 600 kr

Longines Conquest stål/keramik, 41mm, automat, kronograf, datum, safirglas, keramikring, Ref L3.661.4, snr 34441441, extra armlänk, extra länk, servicepapper med utbytta delar, mjuk box

6 200 kr

Utrop: 7 000 kr

Parti guld 18K 3,3g defekt udda

Utrop: 1 700 kr

Hänge 14K 1,1g höjd 2,5cm

Utrop: 500 kr

Leopold Falkowski (1913-1994) , akvarell "Mot kvällen" signerad, daterad a tergo 1985, mått ca 30x38cm, ram skadad. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans

Utrop: 300 kr

Kristian Krokfors (1952-) Grafik, "Island" nr 48/90, signerad , daterad -88, mått ca 66c49 cm. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

700 kr

Utrop: 600 kr

Kent Karlsson (1945-) Grafik,"Rabbit," nr 120/125, signerad, mått ca 51x34cm. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.

750 kr

Utrop: 750 kr

Kedja 18K 36,4g, längd 52cm bredd 8mm, springlås

Utrop: 19 600 kr

Armband 18K 6,5g, X-länk längd 19cm bredd 5mm, kistlås

Utrop: 3 500 kr

Brosch 18K 2,7g, med åttkantslipade diamanter 10xca 0,02ct en med skadad infattning och pärla

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 10,3g. med stenar och pärlor

Utrop: 5 600 kr

Matknivar 6st S830 brv 500,8g, blad i rostfritt stål

Matgafflar 6st S830 342,1g 210mm

Matgafflar 6st S830 347,9g 210mm

Matgafflar 6st S830 353,7g 208mm

Matgafflar 6st S830 351g 208mm

Mancettknappar 18K 13,6g ett par vitguld, design Carl Hoff med diamanter 1xca0,14ct,1xca0,16ct

7 300 kr

Utrop: 7 700 kr

Kedja Ankarlänk 18K 9,6g längd 70cm bredd 2mm, springring

Utrop: 6 800 kr

Fingerborg 18K 2,9g med sten, mönster, bucklig

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr