Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2023
Longines Conquest stål/keramik, 41mm, automat, kronograf, datum, safirglas, keramikring, Ref L3.661.4, snr 34441441, extra armlänk, extra länk, servicepapper med utbytta delar, mjuk box
Leopold Falkowski (1913-1994) , akvarell "Mot kvällen" signerad, daterad a tergo 1985, mått ca 30x38cm, ram skadad. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans
Kristian Krokfors (1952-) Grafik, "Island" nr 48/90, signerad , daterad -88, mått ca 66c49 cm. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Kent Karlsson (1945-) Grafik,"Rabbit," nr 120/125, signerad, mått ca 51x34cm. Visas och hämtas på St: Eriksgatan 20, Stockholm. Betalas på Kaplans. Medtag kvitto vid hämtning. Ej visning på Kaplans.
Brosch 18K 2,7g, med åttkantslipade diamanter 10xca 0,02ct en med skadad infattning och pärla
Mancettknappar 18K 13,6g ett par vitguld, design Carl Hoff med diamanter 1xca0,14ct,1xca0,16ct