Avslutad | Pant – Tisdag 25 april 2023
Seiko, Arctura Kinetic, stål, 44mm, quartz, safirglas, datum, kronograf, Refnr: 7L22-0AF0, Serienr: 580200, integrerad stållänk, viklås, repig
Salladsbestick 2st S830 brv: 136,6g längd: 208mm, modell: Sachsisk, del av bestick i rostfritt stål
Laptop Macbook Pro, 256GB, 8GB RAM, Intel Core i5 2,6 GHz, modell: A1502, Serienr: C02NTAX6G3QJ, med laddare i mjuk datorväska, lösenord: Anton080801
Einar Rosén, (1910-1998), grafiskt blad, "Öland", numrerad 217/350 och signerad, Visas och hämtas på Sefina Skärholmen Skärholmsgången 1, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning
Gunnar Björkman (1945-), grafiskt blad, "Gässen flyttar", numrerad 126/265 och signerad, Visas och hämtas på Sefina Skärholmen Skärholmsgången 1, betalas på Kaplans, medtag kvitto vid hämtning