1321 - 1340 av 1 423
1...666768...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2023

Klubbad för

Häng S830 5,9g höjd: 45mm bredd: 25mm

Utrop: 200 kr

Hänge S925 5,9g höjd: 45mm bredd: 15mm

Utrop: 175 kr

Laptop, Macbook Air 13", modell: A1466 (2017), snr: Fvhtv5psJ1WK, 1,8GHz Intel core i5, 8GB 1600MHz, 128GB, med laddsladd. Inlogg: Sefina, lösen: 1234

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Parti silver brv 46,4g defekt skadat med sten

300 kr

Utrop: 300 kr

Hänge S835 2,9g höjd: 35mm Snobben

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge S925 brv 3,4g höjd: 24mm med stenar

Utrop: 125 kr

Hänge S925 5,1g höjd: 59mm

150 kr

Utrop: 175 kr

Parti silver S830 diverse bestick, askar och smycken 796,4g

Utrop: 5 800 kr

Elektronik Musik

Högtalare BT Marshall Emberton, Snr:2AAGF-EMBERTONmed laddare, funktionstestad

475 kr

Utrop: 375 kr

Klockor Boss

Armbandsur HUGO BOSS HB.328.1.14.3083, Ø43mm, med datum och stål länk, kronograf, safirglas, mindre brukslitage

325 kr

Utrop: 350 kr

Tavla Lindblom & C.o, olja på duk, 40x31cm ex ram.Ej visning

25 kr

Utrop: 175 kr

Tavla Conny Nyström "slottsparken" olja på duk, 45x37cm ex ram.Ej visning

150 kr

Utrop: 175 kr

Kedja Venezia 18K 2,1g38cm bredd: 1mm med springring

Utrop: 1 400 kr

Ring 21K 3,4g skev

Parti guld 14K brv 4,7g skadat med stenar

Utrop: 1 800 kr

Ring 21K 4,2g skadad

Utrop: 2 500 kr

Klockor Junghans

JUNGHANS Meister Driver Handaufzug Watch 027/3608/00 armbandsur Ø37,7mm stål manuell med läderarmband, plastglas med repor, skelettbaksida, 42-timmars gångreserv, snr: 000567

4 100 kr

Utrop: 4 200 kr

Kedja 14K 6,2g skadad defekt

2 200 kr

Utrop: 2 500 kr

Ring 18K brv 6g graverad med sten

2 400 kr

Utrop: 2 900 kr

Ring 14K brv 4,4g Ø17 med diamanter 9xca0,01ct

1 700 kr

Utrop: 1 900 kr