Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2023
Klubbad för
Laptop, Macbook Air 13", modell: A1466 (2017), snr: Fvhtv5psJ1WK, 1,8GHz Intel core i5, 8GB 1600MHz, 128GB, med laddsladd. Inlogg: Sefina, lösen: 1234
Klockor Boss
Armbandsur HUGO BOSS HB.328.1.14.3083, Ø43mm, med datum och stål länk, kronograf, safirglas, mindre brukslitage
Klockor Junghans
JUNGHANS Meister Driver Handaufzug Watch 027/3608/00 armbandsur Ø37,7mm stål manuell med läderarmband, plastglas med repor, skelettbaksida, 42-timmars gångreserv, snr: 000567