1161 - 1180 av 1 423
1...585960...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 april 2023

Klubbad för

Ring 18K 5,8g graverad

Utrop: 3 000 kr

Armband Pansar S925 43,7g 22cm bredd:11mm med karbinhake

475 kr

Utrop: 550 kr

Kedja S925 1,9g defekt

Utrop: 50 kr

Parti guld 14K 12,9g skadat

4 300 kr

Utrop: 5 100 kr

Kedja Pansar 9K 1,5g defekt

Utrop: 400 kr

Kedja Singapore 14K 4,2g skadad

Utrop: 1 700 kr

Kedja 18K 5,1g skadad

Utrop: 2 600 kr

Hänge 18K brv 1,7g höjd: 16mm bredd: 12mm med pärla och diamant 1xca0,005ct

600 kr

Utrop: 700 kr

Brosch 14K brv 3,3g skadad nål med pärlor

Utrop: 1 200 kr

Mobil Apple iPhone 11 Pro Max A2218, 64gb modellnr:NWHF2ZD/A, IMEI:352869112995537. Buckla finns under startknappen, brukslitage

2 800 kr

Utrop: 2 100 kr

Tangentbord RAZER Cynosa Chroma Modell:RZ03-0226, Snr:PM1913F23600568. Datormus RAZER Viper trådad, Modellnr:RZ01-0255 Snr:PM1944H09500208

650 kr

Utrop: 250 kr

Hörlurar RAZER BlackShark V2 Over-ear, trådade, i fodralpåse

225 kr

Utrop: 100 kr

Seiko armbandsur, stålur, Ref:4R36-07B0, snr:960265, automat med gummiarmband, i box med extralänk

2 400 kr

Utrop: 2 500 kr

Actionkamera GOPro Hero 7 Modell:SPTM1 med fäste och laddare. Minneskort medföljer 16GB

1 000 kr

Utrop: 750 kr

Parti guld 18K brv 8,2g skadat graverat med sten

Utrop: 4 200 kr

Kedja Pansar 18K 2,6g 42,5cm bredd: 1,2mm med springring

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K brv 2,5g höjd: 41mm med sten, 60-tal

Utrop: 1 700 kr

Kedja S800 28,4g 46cm bredd: 8mm med springring, en skadad länk

Utrop: 175 kr

Parti guld 23K brv 15,4g graverat med sten

Utrop: 9 800 kr

Ring 18K brv 5,3g Ø18½ med svart sten

Utrop: 3 600 kr